Руслана

Руслана анонсувала проект #ReNewYear 2019, який презентує у Бессарабії (ФОТО)

Сьогодні найкоротший день року і найдовша ніч - день зимового сонцестояння, коли споживається найбільше енергії. Саме у цей день Руслана презентувала у столиці свій проект  #ReNewYear , який присвяченій переходу на Чисту енергію! Співачка сама мешкає у енергоактивному будинку та опікується збереженням нашої екології та планети.

У Новорічну Ніч перша переможниця Євробачення від України та перша українка, яку було призначено Амбасадором Відновлюваної енергії у світі, зробить шоу на чистій енергії сонця, що зібрана на сонячних полях сонячними станціями Бессарабії. 

Вперше в новорічну ніч відбудеться новорічна подія довкола енергії миру – Energy for Peace. 

“У Новий рік відбудеться авторська акція, яку ми назвали ReNewYear, - зазначає Руслана. – Ця акція #ReNewYear унікальна тим, що в Новорічну ніч, коли люди по всьому світу на святкування Нового року витратять найбільше енергії, ми зберемо чисту енергію на сонячних полях Бессарабії і подаруємо її людям. Все наше шоу буде відбуватись завдяки Чистій енергії! Станеться новорічне чудо. Вперше у світі у Новорічну ніч зійде сонце”. 

Акція відбудеться в м. Ізмаїл, в унікальному Бессарабському краї. 

"Батько" ідеї зеленого тарифу, німецький експерт та екс-парламентар Ханс-Йозеф Фелль оголосив про спільну міжнародну ініціативу з Русланою Лижичко (фото, відео)

Чи замислювались ви про власну енергетичну незалежність? Про примусові «космічні» тарифи на енергію? Про можливості нових технологій в галузі виробництва енергії? Про те, що 40% електроенергії Німеччини виробляється вітряними, сонячними та біогазовими станціями, в Коста Риці цей показник нещодавно досягнув 100%, а в Україні складає менше 2 %?  Частина з нас може сприймати перехід на екологічно чисті та незалежні джерела енергії етапом, до якого потрібно вирішити ще багато більш нагальних побутових проблем. Проте не слід забувати, що те, як ми розпоряджаємось своїми ресурсами сьогодні, напряму впливає на майбутній добробут і безпеку сім'ї і країни. Саме про це говорили у Львові учасники міжнародного форуму з питань відновлюваної енергетики. Руслана активно пропагує цю тему для українців та у світі в цілому.

Об'єднати вміст