10 лютого відбудеться 23-й Всеукраїнський фестиваль поезії та авторської пісні «ВІРШЕНЬ»

ПРЕС-АНОНС

10 лютого з 16.00 до 23.00 у приміщенні видавництва «Смолоскип» (м. Київ, вул. Межигірська, 21) відбудеться: 23-й Всеукраїнський фестиваль поезії та авторської пісні «ВІРШЕНЬ».

До участі запрошені як відомі, так і молоді сучасні мистці та мисткині. Зокрема, Іван Андрусяк, Брати Капранови, Борис Гуменюк, Олена Задорожна, Олег Короташ, Леся Мудрак, Олекса Бик, Сергій Василюк (гурт «Тінь Сонця»), дует «Живосил і Осяйна» (Василь Лютий і Оксана Бут), Дмитро Лінартович, Леся Рой (гурт «Телері»), Юрій Рудницький (гурт «Ордер на ареSZт», Неля Франчук та багато інших.

Почесний гість фестивалю – гурт «Рутенія».

В межах фестивалю відбудуться презентації:

- Антології поетів, опалених війною, «Рядки з передової» (Київ, 2018),

- Альманаху перекладів українською мовою творів світової рок-музики «Книга року»,

- Вручення премії «За подвижництво в державотворенні» ім. Якова Гальчевського за 2018 рік.

«Віршень» – всеукраїнський поетично-музичний фестиваль, заснований письменником, видавцем і громадським діячем Сергієм Пантюком. Мета фестивалю: «Популяризація української поезії, авторської пісні та небанальної музики, творча допомога талановитим авторам, які мешкають поза столицею, формування в Україні єдиного мистецького простору, сприятливого для творчого розвитку кожної особистості, яка прагне творити вітчизняну культуру».

З 2018 року «Віршень» став мандрівним. У 2019 році відбулись два «Перед-Віршні» на Черкащині (Сміла і Черкаси) та Київщині (Вишгород). Також фестиваль матиме своє продовження – 15 лютого у Чернівцях – місті, де і був заснований 1996 року.

Інформаційні партнери фестивалю: Емігрантське радіо, телеканал  «I-UA», інформаційні ресурси: "Жінка-УКРАЇНКА", "Український репортер", «Еліта».

Детальніша інформація про фестиваль:

https://www.facebook.com/events/1078361699017853/