Оксана Кремінська

Оксана Кремінська — біографія

Оксана Вікторівна Кремінська, творчий псевдонім — Скіфська Баба. Народилась в місті Івано- Франківськ, 2 вересня 1973 року в сім`ї шахтаря і бухгалтерки. В 1975 родина переїхала в місто Донецьк, де і пройшли роки юності. Закінчила школу і медичне училище за спеціальністю «сестринська справа». Два роки працювала в Обласному госпіталі УВС, одружилась. З чоловіком переїхала в місто Красилів, Хмельницької області. Працювала дільничною медсестрою. Має двох доньок, на даний час працює експертом «МТС» в магазині мобільного зв`язку.

Оксана Кремінська: найсвятіше почуття – це любов до мами і рідної землі

Найсвятіше, найчистіше і найщиріше почуття, на мою думку – це любов до мами і рідної землі. Маму ми бачимо,як тільки вперше відкриємо очі. А наша Батьківщина – це наша спільна українська мама.

В цьому ключ до подальшого життя людини, до її ідентифікації в суспільстві, до її самовизначення, як особистості. І ці ключики, це тихе таїнство захоплення природою свого краю, мелодійністю своєї мови, запахом повітря і трави зі спогадів дитинства, ми передамо  своїм дітям і онукам, і це буде тривати вічно, допоки існує світ!

Поезія Оксани Кремінської

Любове моя, Україно!

За що люблю я Україну милу?
Не сотні є, а тисячі причин!
Поля,річки,озера,гори,ниви…
А головне народ – такий один!

Моя країна – сотні небосхилів,
Моя країна – всіх озер блакить,
Моя країна – люди,серцю милі,
За них душа і плаче,і болить!

Вони з Майдану перейшли до бою,
Вони співають,як молитву, Гімн,
Вони готові жертвувать собою,
Щоб захистити нас від куль і мін!

Душа країни – мова солов`їна,
Співає,як струмочок у гаю,
І для мільйонів нас вона єдина,
Не зрадимо країну ми свою!

Об'єднати вміст