Кононович Леонід

«Чигиринський сотник» Леоніда Кононовича

Нарешті в сучасній українській літературі все більше почало з’являтися гостросюжетних пригодницьких творів, що жодним чином не поступаються кращим західним зразкам у цьому жанрі.

Не став винятком і новий історичний роман Леоніда Кононовича «Чигиринський сотник», якого знають в Україні, по-перше, як чудового перекладача видатних прозаїків сучасності, таких, приміром, як Альберт Камю, Еміль Дюркгайм, Жан Бодріяр, Моріс Бланшо, Жеральдін Бегбеде та ін., а, по-друге, як автора кримінальних романів «Я – зомбі», «Кайдани для олігарха», «Повернення», що здобули визнання їхньому автору.

Що стосується «Чигиринського сотника», то це абсолютно інший твір у творчій біографії Леоніда Кононовича, не схожий на попередні ‑ ні за тематикою, ні за стилістикою, ні за складним композиційним вирішенням.

Читати роман – одне задоволення. Сюжет твору надзвичайно динамічний, де реальне переплуталося з містичним, та так, що читач дуже часто губиться в захоплюючій авторській розповіді, не помічаючи постійні переходи з одного світу – земного, в інший – химерний.

Видавництво «Кальварія» запрошує на зустрічі з письменниками

GorovyjЦього тижня видавництво «Кальварія» запрошує на три зустрічі з письменниками в Український Дім і до Бібліотеки імені Миколи Реріха у Києві:

12 грудня (п’ятниця) з 17:00 до 18:00 в рамках V-ї Київської міжнародної книжкової виставки «Книжкові контракти» відбудеться автограф-сесія кінорежисера, тележурналіста, волонтера і письменника, головного режисера «Магнолія-ТВ», автора і керівника відомого проекту «Служба розшуку дітей», автора книжок «Гагарін і Барселона» та «Ген воїна» Руслана ГОРОВОГО. Читачів чекають у стенді Видавництва № 46-В на 1-му поверсі Українського Дому за адресою (Київ, вул. Хрещатик, 2)

Об'єднати вміст