Global Ukrainians

Global Ukrainians: Міжнародна підтримка та ефективне просування інтересів України у світі — ключові фактори швидкого реформування України

0215-16 липня українські лідери-експати під час III Форуму Global Ukrainians складуть рекомендації для уряду щодо більш ефективного просування інтересів України по всьому світу.

Організатори Форуму – мережа молодих високоосвічених українських лідерів-експатів, які мають міжнародний досвід та глобальне мислення. Форум Global Ukrainians створює комунікаційну платформу для українців із США, Канади, Австралії, Японії, країн ЄС, Азії, Африки та арабського світу.

Під час форуму планують визначити, як максимально ефективно слід використати інтелектуальний ресурс українських лідерів по всьому світу для реформування України.

Iніціаторка та співзасновниця Форуму Global Ukrainians Віолета Москалу наголошує:

ІІ Форум Global Ukrainians: Світ дає Україні срібло, але Україна може дати світові золото

image001Global Ukrainians представлять стратегію народної культурної та бізнес дипломатії профільним відомствам: насамперед, Міністерству закордонних справ та Міністерству інформаційної політики. Про це під час ІІ Форуму Global Ukrainians заявила його ініціаторка та співзасновниця Віолета Москалу.

За її словами, мережа українських лідерів-експатів створена для того, щоб налагодити системну та ефективну співпрацю між громадами та волонтерськими рухами української діаспори по всьому світу.

Global Ukrainians представить Україну світові як модерну країну з непересічною культурою

image00Global Ukrainians хоче зробити з України глобальний та успішний стартап. До такого висновку прийшли учасники Форуму «Глобалізація, виклики та нові можливості для України» (Київ, 10-12 липня).

«Сьогодні Україна є авангардом, маяком, інкубатором майбутнього для Заходу. Без України Захід зникне з кордонів історії. Серце Європи зараз б'ється в Україні», - переконаний Олександр Мельник, французький професор який приїхав з Парижу (ICN Business School Ненсі-Мец).

Форум зібрав близько двох десятків українських експатів зі всього світу. Всі вони стали засновниками нових волонтерських рухів на підтримку ЄвроМайдану та Революції Гідності у різних країнах за останні 18 місяців.

Об'єднати вміст