Левченко Анжела

Левченко Анжела Миколаївна, стаття з Вікіпедії

Анжела Миколаївна Левченко (народилася 20 травня 1978 в місті Умань на Черкащині) — український журналіст, поет, прозаїк.

До життєпису

Народилася в родині службовців. Екстерном закінчила школу і з 14 років навчалася в Уманському педагогічному училищі ім. Т. Шевченка.

Вищу освіту здобула в Національному університеті ім. Т. Шевченка, факультет журналістики, диплом магістра з відзнакою. Потім закінчила аспірантуру цього ж навчального закладу.

Згодом отримала другу вищу освіту в Інституті вищих керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.

Живе і працює в Києві. Виховує двох синів.

Творчість

Гойдалка

Анжела Левченко

Іноді у кожного з’являється думка про той невидимий незнаний край світу, де, за нашими уявленнями, має бути добре. Виникає бажання покинути все й податися туди. Не що інше, як втеча від самого себе. Вікторія це добре розуміла. Вона математик, королева точних наук. Звикла, щоб усе було чітко й зрозуміло, без сентиментів. Усе заплановано, життєвий вектор з конкретними цілями. Для неї були незрозумілими зітхання й переживання колег. Постійний рух вперед, долання перешкод, аналіз, досвід і знову вперед. Якось так усе й відбувалося. А тепер… щось, мов сухенька хворостинка хруснуло в душі, надломився той залізний стержень, на якому усе трималося. В якийсь момент зупинилася, оглянулася на прожите – а там порожньо. Заради чого чи кого усе це? У сорок п’ять не має ні сім'ї, ні дітей. Робота, робота, робота. Загубила себе у тій роботі давно, як і радість життя.

Об'єднати вміст