Всеукраїнський літературний конкурс імені Леся Мартовича

Оголошено IV Всеукраїнський літературний конкурс імені Леся Мартовича

IV Всеукраїнський літературний конкурс імені Леся Мартовича, приурочений 102-річниці пам’яті Леся Мартовича, приймає конкурсні роботи та книги з 1 листопада 2017 до 1 лютого 2018.

Організатори:

  • Відділ культури і туризму Жовківської РДА
  • Жовківська районна благодійна організація творчих та активних жовківчан "Розточани"

Співорганізатори:

  • Львівська організація Національної спілки письменників України
  • Українська асоціація письменників Західного регіону

Мета: популяризація та збереження творчості письменника із Покутської трійці Леся Мартовича, вшанування памяті та заохочення авторів до представлення власної творчості, зокрема, прозових творів малої форми

На Жовківщині відзначили переможців ІІ Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича

2_29612 лютого на Жовківщині відбулася церемонія нагородження переможців ІІ Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича, приуроченого 145-ій річниці від дня народження та 100-річчю пам’яті письменника-демократа, соратника Івана Франка, Марка Черемшини, Лесі Українки, похованого у селі Монастирок на Жовківщині.

Завдяки організаторам, якими стали: Жовківська благодійна організація творчих та активних жовківчан «Розточани», відділ культури і туризму Жовківської РДА, районна бібліотечна система, Львівська організація Національної спілки письменників України, Українська асоціація письменників Західного регіону, захід відбувся на належному рівні.

12 лютого Жовква прийме учасників та переможців конкурсу імені Леся Мартовича (оновлено)

27 січня 2015 відбулося засіданння ОРГКОМІТЕТУ Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича, який приурочений 145-ій річниці від дня народження Леся Мартовича і 100-ій річниці від дня його смерті. 

Членами оргкомітету визначено затвердити дату проведення нагородження переможців та відзначення учасників конкурсу - 12 лютого 2016, Пятниця. 

Програма заходів:

11:00 — урочисте відзначення учасників конкурсу у районному Народному домі міста Жовква по вул. Львівській, 37. Телефон - 2-10-44.

Увага! Конкурс!

Увага! Увага! Увага! Розпочато ІІ Всеукраїнський літературний конкурс ім. Леся Мартовича, приурочений 100-річчя пам’яті Леся Мартовича.

Організатори: Жовківська благодійна організація творчих та активних жовківчан "Розточани", Відділ культури і туризму Жовківської РДА, Районнна бібліотечна система Львівська організація Національної спілки письменників України, Українська асоціація письменників Західного регіону

До Жовкви – з усієї України (фото)

20140510_15245810 травня Жовква, що на Львівщині, приймала на своїй щедрій землі талановитих поетів, прозаїків, піснярів, гумористів, журналістів – переможців та лауреатів Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича, які  приїхали сюди з різних міст і сіл України.

Понад сто представників творчої еліти Львова, Києва, Дніпропетровська, Сум, Запоріжжя, Дніпродзержинська, Дрогобича… мали можливість не тільки вийти на сцену і отримати нагороди, а й поспілкуватися між собою, порадіти від душі  виступам працівників культури, стати учасниками панахиди на могилі Леся Мартовича в селі Монастирок, відвідати жовквівські історичні місця.

До уваги учасників Всеукраїнського конкурсу ім.Леся Мартовича!

Дорогі учасники Всеукраїнського конкурсу ім.Леся Мартовича!

10 травня 2014 року об 11.00 годині відбудеться урочисте відзначення переможців і учасників конкурсу в Жовківському Народному домі.

Рада конкурсу запрошує всіх, без винятку, для участі в урочистостях.

В програмі заходу відбудеться концертна програма за участю переможців пісенного конкурсу та кращих колективів Жовківщини, а також екскурсія до могили Леся Мартовича у с.Монастирок, зустріч з інтелігенцією Замківської сільської ради та відвідання цілющого джерела Маруся, що в Заглині.

Об'єднати вміст