Благодійний місячник «Книга з поштової скриньки»

Благодійний місячник «Книга з поштової скриньки» завершився.

Сподіваємося, що цього тижня до малюків ще будуть надходити посилки з книжками.

В понеділок, 2 грудня, ми плануємо зв'язатися з керівниками Сокальського та Старобасанського інтернатів, дізнатися про результати місячника та опублікувати їх на цій сторінці. Заходьте.

Оголошення про місячник

З 28 жовтня по 27 листопада 2013 триває благодійний місячник «Книга з поштової скриньки», оголошений веб-порталом «Жінка– УКРАЇНКА». Адже хто, як не жінка-мати першою дарує своїм діткам знайомство з прекрасним світом книжок, читаючи казки, вивчаючи разом віршики…

На жаль, у нашій країні є ще багато дітей, яких не мами з татами знайомлять з першою книжкою, а вчитель, вихователь, бібліотекар. Навчаються вони та мешкають у школах-інтернатах. Наповнення  ж шкільних бібліотек цих закладів літературою залишає бажати кращого. Отож саме тут і потрібна наша допомога.

Гадаємо, що в кожної з нас (звертаємося не тільки до учасниць порталу, а й до всіх небайдужих українок) вдома є книги, які ми з власними діточками вже прочитали. Деякі з них, звісна річ, тепер вже можемо надіслати хлопчикам та дівчаткам з Сокальського (Львівська обл.) та Старобасанського (Чернігівська обл.) інтернатів.  По-перше, поповнимо таким чином для початку полиці цих двох шкільних бібліотек. По – друге, уявляєте, як буде дітям приємно отримувати від листонош бандерольки з книжковими сюрпризами. А може, до речі, в одній із них вони знайдуть ще й коробочку з олівцями чи кольоровий папір. То вже – залишаємо на особистий розсуд відправників.

Не будьмо байдужими – давайте, не відкладаючи на колись, сформуємо у себе вдома посилки з книжечками та відправимо їх туди, де цього найбільше чекають. Адреси шкіл-інтернатів:

Сокальська санаторна школа-інтернат (для бібліотеки)
вул. Тартаківська, 10
м. Сокаль, Львівська обл.
80000

 
Старобасанська школа-інтернат (для бібліотеки)
вул. Поштова, 1 
с. Стара Басань

Бобровицький р-н,
Чернігівська обл.,
17423

Про результати місячника – повідомимо відвідувачів порталу по його закінченні. Хоча, у добрих справ – кінця немає.

Шановні українки, об’єднуємося в творенні добрих справ!