Письменниця Любов Відута - на святі у Жовкві

Сьогодні у районнному Народному домі м. Жовква Львівської області відбулося дитяче Свято української книги для дітей та батьків Жовківської ЗОШ №2. На ньому були присутні третьокласники, їхні родичі, працівники дитячої бібілотеки, зокрема директор Надія Хомишин.

Гостею цього чудового дійства стала Любов Відута - авторка 18 книг, з них більше 10 дитячих, добротно проілюстрованих, повчальних і цікавих. Народилася у Львові, а от її дідусь родом із Жовківщини. І це приємно. Цікаво, що перша книга «Працьовита бджілка» стала пророчою, адже вийшла у 2008 році і має ще й сьогодні шалений успіх. Опісля щедро полилися у світ й наступні 17 книг.

Дитяче свято відкрила бібліотекар Дарія Висоцька із актуальних слів про книгу, зазначивши, що книга - це Мудра Пані, яка веде людину протягом усього життя. Її ніколи не можна залишати, бо без книги світ - ніколи не стане кольоровим.
Далі гарну програму підготувала вчителька 3 класу ЗОШ №" Оксана Муравська. Діти читали вірші про книгу, демонстрували композиції, співали пісні під  акомпонимент  музичного керівника Ірини Сайко, розгадували загадки.

Як сказала у привітальному слові директор школи Мирослава Канюка, «батьки повинні протягом усього шкільного віку памятати, що їх подарунком для дітей повинна все ж таки бути книга, адже виховання дитини, це не лише моральна сторона, це наполеглива праця з книгою». 

Моє слово, як в.о.керівника відділу культури було коротким, тому що я з великою радістю запросила до Жовкви нашу гостю зі Львова Любов Відуту. І діти звичайно нарешті побачили цю чарівну панянку, яка пише для них вірші та загадки, оповідання та казочки. А пані Люба в свою чергу цікаво організувала свою презентацію. І за цей їй велика вдячність.

Галина Фесюк