Благодійний концерт у Пасічній

IMG_0651Взяла участь у надзвичайно зворушливому благодійному концерті, який відбувся у Пасічнянській музичній школі, що в моєму, Старосинявському, районі (Хмельниччина).  

Особливі емоції викликали виступи дітей, вихованців школи, тріо бандуристок, гурт «Джаз-бенд» і хор музичної школи (має статус народного), які на високому рівні виконували пісенні та музичні твори українських і зарубіжних авторів. Взагалі село Пасічна славиться музичною школою, її вихованцями і, ясна річ, викладачами, справжніми майстрами своєї справи. Висока професійність дорослих і дітей, музикантів і співаків, а також зворушливе слово ведучих не могли не зачепити душу кожного, хто прийшов у цей храм мистецтва.

З гостей виступили голова районної ради Оксана Бондарчук і я зі своїм публіцистичним і поетичним словом. Поки йшли виступи зі сцени, волонтери збирали у залі кошти для захисників України, зокрема, для пасічнянців, які воюють на сході. А їх там зараз перебуває шестеро, у т. ч. – й голова Пасічнянської сільради Олександр Палага.

IMG_0656А поки дівчата рахували зібрані кошти, на завершення заходу я звернулася зі своїм поетичним «МАТЕРИНСЬКИМ БЛАГОСЛОВЕННЯМ», написаним у Чорний День Соборности України, 22 січня 2014 року: 

В мене найдорожчий – ти, моя кровинко!
Тільки час настав твій: віддатись боротьбі.
Щоб не відчував ти на собі провину,
Я не зупиняю твій порив у бій.
     В нас нема й вагання. А як небезпека –
     Я тебе прикрию сильними крильми,
     Мовби Берегиня. Відверни від пекла
     Україну-Матір. Хто ж, якщо не ми?!
Доведи, що витязь, що звання «людина»
Носиш не даремно, навіть як війна!..
Ти в моєму серці і в житті – єдиний,
Тільки й Україна, сину, в нас – одна!
     Українська ненько, Берегине роду!
     Берегине слави прадідів-батьків!
     Благослови щиро сина до походу
     Захистити Матір нині – й на віки!

Велика пошана колективу Пасічнянської музичної школи, особисто її директору Петрові Андрійовичу Німцю, заввідділу культури Богдану Німцю за організацію благодійного концерту та мешканцям Пасічної, які долучилися до цієї шляхетної акції!

Всього протягом концерту зібрано 1240 гривень, які тут же, в залі передали дружинам і матерям захисників, котрі воюють на сході України.

Слава Україні! Героям – слава!!!

Любов СЕРДУНИЧ

Я в ПАС_ЧН_Й 12 Груд 2014 IMG_0655