Дякуємо усім за підтримку і добро!

25 квітня у Київському міському будинку вчителя відбувся концерт учасників порталу «Жінка-УКРАЇНКА» під назвою «Світло душі». Це свято української пісні, поезії, акторської майстерності, можливо б і не відбулося, аби не потужна підтримка Творчого об'єднання «Світлина» Спілки жінок міста Києва (керівник Лариса Петрова) та Товариства «Чернігівське земляцтво» (виконавчий директор Тетяна Літошко). 

Не легкий нині переживаємо час. Війна на сході країни нікому не дає спокою. І часом так не вистачає доброго слова, щирого спілкування.

Саме зі спілкування з глядачем вміло розпочала мистецьку імпрезу заслужена артистка України, ведуча Світлана Мирвода.

Світлом душі щиро ділилися зі сцени Народний артист України Олександр Василенко, заслужені артисти України Світлана Мирвода, Леся Горова, лауреати міжнародних, всеукраїнських пісенних фестивалів та конкурсів Тетяна Кисляк, Олеся Сінчук зі своєю колегою по сцені - бандуристкою, Юрій Старчевод, Володимир Германов, Тетяна Франченко,композитор і виконавець Леонід Нечипорук, а також чудовий гурт «Фата Моргана» (Ігор Роман і Наталка Селіна) та по-справжньому народний фольклорний колектив «Вербиченька».

Із Сум приїхала чарівна Ірина Шевченко, тішили глядача своїм неймовірним співом Євгеній Кравченко, Олександра Стецюк, донечки Лесі Горової.

Світлу іскорку додала імпрезі неординарна актриса театру «Міст» Уляна Ліб. Свою нову книгу «Там, де небо землю обняло» презентувала поетеса Тетяна Іванчук.  

У залі були також друзі, учасники, герої порталу Євген Букет, Юрій Титарів, Світлана Макаревська, Ніна Головченко, Олександр Балабко, Леся Чайка, Руслан Іщенко, Світлана Потера, Людмила Хвоя та багато інших.

Цікаві виступи, світлі обличчя. Для людей, які прагнуть світла і тепла в мистецтві портал "Жінка-УКРАЇНКА" став життєдайним джерелом, який вливається у велику потужну ріку українського таланту. Лише за останні півроку на порталі переглянуто понад 500 тисяч сторінок. Свої таланти представляють творчі особистості з усіх регіонів України і не тільки. 

Звичайно ж, є над чим працювати, удосконалюватися. Але головне, що поруч люди, які надихають, підтримують і допомогають - щиро, самовіддано, професійно. От вирішили зібратися гуртом - і зібралися, і зробили свято посеред непривітних, тривожних буднів. Пломеніють добром і вірою  серця - живе Україна!