Петрова Лариса

Білолиця красуня зима

"Білолиця красуня зима". Музика, гітара, вокал - Віктор Ліфанчук. Вірші - Лариса Петрова.

Поетично-музичний салон від Лариси Петрової

12240938_1631079010492676_952519980742601622_o (1)Вишукане поєднання поезії і фортепіанної музики наживо створило камерну мистецьку атмосферу в одній із віталень Будинку вчителя в центрі Києва.

Для шанувальників творчості Лариси Петрової листопад несподівано наповнився теплом і затишком. Серед «осінніх днів оранжевих відтінків» звучали вірші Лариси Петрової в авторському виконанні та у виконанні Леоніда Нечипорука і Наталії Кудряшової. Вірші-роздуми, вірші-зізнання, вірші-відчуття, вірші-драми, вірші-«не схололі почуття»…

Віктор Ліфанчук: шляхетність, людяність, талант

13 жовтня у Київському будинку вчителя за підтримки творчого об’єднання «Світлина», яку очолює у столиці неординарна особистість Лариса Петрова, відбувся творчий вечір талановитого композитора і автора-виконавця Віктора Ліфанчука.

Романсами та піснями артист миттєво взяв у полон весь зал, бо музика й слово вражали своєю силою і красою. 

Шляхетний, щирий, людяний - він доносив у піснях до глядача всі свої печалі та радості. Тому не дивно, що в очах багатьох шанувальників творчості Віктора Ліфанчука впродовж всього вечора стояли сльози. Бо ж тема кохання близька кожному, а зі сцени так багато линуло пісенних композицій саме про любов.

Прозвучали пісні на слова поетів Лариси Петрової, Степана Галябарди, Ніни Бай, Тетяни Череп-Пероганич, Антонії Цвіт та багатьох інших.

Презентація, де було все - і біль, і сльози, і любов...

Друга книга поезій Тетяни Іванчук «Там, де небо землю обняло» з’явилася на світ цьогорічною весною. Але за збігом обставин, презентувала її поетеса сьогодні у бібліотеці сімейного читання імені  Садріддіна Айні (м. Київ).  І саме тому осінь, найулюбленіша її пора, не пошкодувала цього чудового дня ні тепла, ні сонця. Тепло було й у залі, де відбувалося знайомство читачів з творчістю авторки, яка своїми віршами викликала впродовж вечора масу різних відчуттів - і біль, і сльози , і любов.

Та й чи могло б бути інакше, коли кожне слово - від душі, коли кожен рядок - з пережитого. Але найбільше у віршах цієї авторки любові до рідних і близьких людей, до внуків, які прийшли підтримати бабусю, а внучка Катя зі своєю подружкою ще й почитала вірші присвячені саме їй, взагалі до життя.

Дякуємо усім за підтримку і добро!

25 квітня у Київському міському будинку вчителя відбувся концерт учасників порталу «Жінка-УКРАЇНКА» під назвою «Світло душі». Це свято української пісні, поезії, акторської майстерності, можливо б і не відбулося, аби не потужна підтримка Творчого об'єднання «Світлина» Спілки жінок міста Києва (керівник Лариса Петрова) та Товариства «Чернігівське земляцтво» (виконавчий директор Тетяна Літошко). 

Не легкий нині переживаємо час. Війна на сході країни нікому не дає спокою. І часом так не вистачає доброго слова, щирого спілкування.

«Заспокойся, душа» - нова пісня

"Заспокойся, душа". Музика, оранжування, гітара, вокал - Віктор Ліфанчук. Вірші - Лариса Петрова.

 

«Узори дивні з віршів і пісень» - незвична вистава у Київському міському будинку учителя

Слово «вінтаж» увібрало кілька понять. Це і вино певного року виробництва; і суміш стилів,  коли старовинні елементи декору вплетені в сучасний інтер’єр… Також це в індустрії моди – предмети минулого у сучасній інтерпретації. Вінтажем називають і вироби із металу, порцеляни тощо, виконані вручну, тобто антикваріат. Навіть у мистецтві фотографії побутує це поняття: відбиток знімку з оригіналу…І ось, уявіть собі, - як усе це  втілити в сценічному дійстві? Тобто перенести  поняття вінтажу на сцену. Здавалося б, -  неможливо! Та відомій українській поетесі Ларисі Петровій й не менш відомому в Україні та за її межами композитору Леоніду Нечипоруку це вдалося! Свідками цієї безумовної творчої перемоги з назвою «Кав’ярня називалась «ВИР» недавно стали численні глядачі у Київському будинку учителя.

Осінь, школа, поезія...

«Осіння елегія» - під такою назвою пройшов літературно-музичний захід у Броварській загальноосвітній школі №1. У ньому взяли участь учні та вчителі школи.

Не обійшлося і без талановитих гостей. Бо ж хіба буває осінь без поетів?

Вірші Лариси Петрової та Галі Галичанки читали учні літгуртка "Дивослово" та самі автори.

Романси і пісні на вірші Зої Кучерявої, Лариси Петрової і Галі Галичанки співала заслужена артистка України Світлана Мирвода

Музична композиція в стилі ретро

Відомі широкому загалу шанувальників сучасного мистецтва поетеса Лариса Петрова і композитор Леонід Нечипорук створили захоплюючу поетично – музичну композицію в стилі ретро, що має назву «Кав’ярня називалась "ВИР"».

В її основу покладено хвилюючу розповідь про двох закоханих, які пронесли через своє життя палкі почуття.

Композиція складається з прозово – поетичних і музично – пісенних фрагментів, об’єднаних в єдине ціле.

«Вам не вдасться мій світ зруйнувать!»

Вам не вдасться мій світ зруйнувать!
Не фарбуйте мене в триколор
І не кличте в союз непорушний -
У життя зазомбоване, скрушне,
Під крило двоголових потвор!

Я відчула свободу на смак
І спізнала її привілеї,
Я душею зріднилася з нею,
Нероздільні ми стали відтак.

Об'єднати вміст