Свято Маркіян

«Мистецька палітра» Маркіяна Свята

Маркіян Свято у авторській програмі Валентини Громової «Мистецька палітра» на Чернігівському обласному радіо. Червень 2016.

Осінь дорослої жінки: у музеї-заповіднику М.Коцюбинського презентували нову книгу Тетяни Череп-Пероганич

13535803_1710717199182350_585991760_n22 червня у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського відбулася презентація нової книги письменниці, журналістки Тетяни Череп-Пероганич «Осінь дорослої жінки».

Затишна зала музею цього дня зібрала у своїх стінах дружнє коло людей, яким небайдужі натхненне поетичне слово і щира українська пісня. Пані Тетяна вразила гостей зустрічі не лише яскравими поезіями, у яких так легко і надзвичайно відкрито втілені найпотаємніші переживання жіночого серця, думки про повсякденне і вічне, але поділилася власними поглядами на життя, та навіть залучила гостей зали до оригінального поетичного спілкування. У ході поетичного діалогу глядачі долучилися до прочитання авторських віршів і спробували самостійно дати відповідь на поставлені в них непрості життєві питання.

Перлини класицизму — українською. Концерт 12 червня 2016, вхід вільний

12 червня 2016 року в Музеї Лисенка, Київ, планується п'ятий концерт проекту «Світова класика українською» — «Перлини класицизму — Бортнянський, Моцарт, Бетховен» . Початок о 15-й годині.

Планується виконати такі твори:

Д. Бортнянський — романс «Мені Ісмена серцем вірить», арія Анетти та арія Бабетти з опери «Свято Сенйора» (перекладач - Борис Тен), арія Саншетти з опери «Син-суперник» (перекладач - Максим Стріха). 

В. А. Моцарт — арія Фігаро з опери «Весілля Фігаро», арії Таміно та Паміни з опери «Чарівна флейта» (перекладач Є. Дроб'язко), арія донни Ельвіри з опери  «Дон Жуан» (перекладач М. Лукаш), 

Людвіг ван Бетховен - романси «Бабак», «Про смерть», «Насолода смутку», «Мінйьон», пісня Гретхен «Жив був король багатий» (переклади Дм.Ревуцького і М.Рильського). 

Участь братимуть заслужена артистка України Оксана Дондик, заслужена артистка України  Наталія Кречко, солістка київської опери Жанна Закрасняна, лауреати міжн. конкурсів Маркіян Свято, Роман Шнуренко, Оксана Євсюкова, а також студенти КНУКіМу І. Терлецька, Л. Романська, К.Омелянчук. За фортепіано — Андрій Бондаренко.

Маркіян Свято. Нові пісні.

Маркіян Свято «Горобина» (2015). О. Злотник, М. Мельников.

Маркіян Свято «Спогад», муз. Павло Дворський, сл.Олександр Матвєєв, укр. текст Галина Калюжна.

Маркіян Свято - дипломант фестивалю «Шлягер року-2015»

Маркіян Свято - український співак (баритон) і педагог, лауреат всеукраїнських і дипломант міжнародних конкурсів, 5 грудня, під час XX ювілейного концерту «Шлягер року» отримав диплом як виконавець.

На сцені Національного палацу мистецтв «Україна» того святкового вечора у його виконанні прозвучала пісня «Горобина» (О. Злотника і М. Мельникова). Ефір гала-концерту «Шлягер року - 2015» транслюватиметься на телеканалі «Ера» 2 січня 2016 р. (слідкуймо за програмою).

А поки що щиро вітаємо Маркіяна Свята і зичимо, щоб успіх завжди переслідував цю талановиту людину на творчому шляху!

Маркіян Свято — лауреат премії імені Дмитра Луценка

12006882_863990750381875_380635465_oВручення відбулося сьогодні на батьківщині Дмитра Луценка в селі Березова Рудка Пирятинського району на Полтавщині.

На святі вже традиційно були присутні дружина знаменитого поета-пісняра Тамара Луценко та їхній син Сергій Дмитрович. Премію вручила Любов Білаш від Українського Фонду культури, за сприяння якого проводиться конкурс.

Літературно-мистецька премія імені Дмитра Луценка «Осіннє золото» присвоюється  за популяризацію музично-пісенного мистецтва. Її удостоюються співаки, композитори, поети-піснярі та журналісти, що популяризують музично-пісенне мистецтво України.

Маркіян Свято щиро дарує свій талант Україні. Він, як ніхто, гідний цієї почесної премії, адже любов до української пісні і слово — назавжди в його серці!

Велика сила таланту!

Нещодавно у Чернівцях в Літньому театрі відбувся творчий вечір композитора, народного артиста України, професора і ректора Київського інституту музики ім. Глієра Олександра Злотника. Серед багатьох відомих українських виконавців на чернівецькій сцені виступив лауреат міжнародних та всеукраїнських пісенних конкурсів Маркіян Свято.

Пісня, яку він виконав разом із хором хлопчиків "Віваче" (Чернівецька музична школа №1, керівник - Наталія Михайлівна Мацей), викликала у глядачів гучні оплески. Велика сила таланту!

Завітайте на концерт 5 квітня

2015-04-05

Концертний зал Національної спілки композиторів України (вул. Пушкінська, 32)

Нова музика композиторів сучасної України.

Перетини долі.

Євгенія Марчук, Анастасія Комлікова.

Youth chamber orchestra
Художній керівник і диригент – Роман Будзя

Народний художній колектив –
дитячий хор «Веснянка»

Художній керівник і диригент-
відмінник освіти Оксана Ткаченко
Хормейстер – Олена Маруняк

Заслужені артисти України:
Ірина Беспалова-Примак (сопрано)
Тамара Ходакова (сопрано)

Лауреати міжнародних конкурсів:
Наталія Плонська (сопрано)
Маркіян Свято (баритон)

Світлана Мирвода: Я не помітила тих днів…

Advert2

2 березня 2015, Будинок учителя. Запрошує Світлана Мирвода

В концерті беруть участь народні артисти України Мар'я Гаденко, Олег Дзюба, Олександр Василенко, гурт «Шпилясті кобзарі»,  дует «Росичі», лідер гурту «Тартак» Олександр Положинський, лауреати всеукраїнських конкурсів і фестивалів Маркіян Свято і Анатолій Лаврінчук. Ведучі — актори  Анна Полтавець і Віктор Тарарака.

Творчий вечір Юрія Тітова з особливою енергетикою і теплом

У Церкві Св. Василія Великого, що у Києві на Вознесенському узвозі, після вечірньої молитви, відбувся творчий вечір чудового українського поета, члена НСПУ, автора дев’яти книг і багатьох пісень Юрія Тітова.

Організатором заходу, який відбувся з благодійною метою, виступив співак, прихожанин церкви Маркіян Свято.

Разом із заслуженою артисткою України Світланою Мирводою вони читали поезії Юрія Тітова та виконували музичні композиції, від яких на очі присутніх наверталися сльози, так багато було у них щирості і трепету. 

Об'єднати вміст