Світло моєї душі

Юрій Старчевод - Маленьке чудо.

Юрій Старчевод - Маленьке чудо.

Доброго року, Україно! Новорічний ефір на Центральному каналі (КДРТРК, http://www.kdrtrk.inet.ua) 31.12.2014-01.01.2015

Цикл радіопередач за матеріалами диска «Світло моєї душі», передачі 2 і 3

Особлива подяка журналістці Раїсі ТОКАР і творчим працівникам Хмельницької ТРК Поділля-Центр за випуск циклу передач!!!

Музика «Світла моєї душі»

Музичну збірку “Світло моєї душі” подарував поціновувачам пісенної творчості, виконаних гарними голосами, в оздобі красивої музики та змісту, веб-портал “Жінка-українка”. Погодьтеся, коли заходить мова про сучасні пісні, що їх крутять у радіо- і телепросторі, у більшості випадків це не те, чим можна розрадити душу. І річ не в тім, що на теренах нашої благодатної землі бракує талановитих авторів чи виконавців. Швидше навпаки. Проте, керуючись не зрозумілими для більшості, проте завченими, як “Отче наш”, законами шоу-бізнесу, нам нав’язують “продукт”, що “падає на вуха”, не обтяжений занадто складним словесним змістом, та й виконують його безголосі хлопчики-дівчатка чи особи невизначеної статі. 

Цикл радіопередач за матеріалами диска «Світло моєї душі», передача 1

Журналістка Хмельницького радіо Раїса Токар розпочала цикл радіопередач за  матеріалами звукового диска «Світло моєї душі»

Перша передача вийшла в понеділок 9 грудня 2014 

Портал «Жінка–УКРАЇНКА» представляє нову музичну збірку

Front_300px_124х124Сьогодні побачила світ музична збірка під назвою «Світло моєї душі», куди ввійшли твори учасників порталу «Жінка–УКРАЇНКА» – талановитих, щирих, закоханих в Україну і життя.

Світлом своєї душі щиро  діляться з українськими слухачами Ірина Зінковська, Віктор Шайда, ТЕЛЬНЮК: сестри, Світлана Мирвода, Володимир Сірий, Леся Горова, «АССА», Юрій Старчевод, Інна Стар, Юлія Качула, Маркіян Свято, «Ойкумена», Олеся Чайка, Тетяна Франченко.

Співаки, композитори, автори текстів, які вміщено на диску, представляють різні регіони нашої країни, пісні їх за жанром і тематикою також різні. Спільним є те, що всі ці твори з добра і любові.

Об'єднати вміст