Творчий вечір Юрія Тітова з особливою енергетикою і теплом

У Церкві Св. Василія Великого, що у Києві на Вознесенському узвозі, після вечірньої молитви, відбувся творчий вечір чудового українського поета, члена НСПУ, автора дев’яти книг і багатьох пісень Юрія Тітова.

Організатором заходу, який відбувся з благодійною метою, виступив співак, прихожанин церкви Маркіян Свято.

Разом із заслуженою артисткою України Світланою Мирводою вони читали поезії Юрія Тітова та виконували музичні композиції, від яких на очі присутніх наверталися сльози, так багато було у них щирості і трепету. 

Піднімалися теми Майдану і подій, які нині переживає Україна, світлі почуття викликали вірші та пісні, присвячені мамі, родині, коханню...

Багато оплесків подарували того вечора глядачі і артистам, і особливо Юрію Тітову та його батькам. Приємні незабутні хвилини спілкування з майстром слова запам’ятаються безумовно надовго всім присутнім.

У Божому Храмі такий літературний вечір мав особливу енергетику - ніс у собі багато тепла, яким хотілося відразу ж наповнити цілий світ. Як вірно зазначив на початку свого виступу Маркіян Свято, ми народилися на цій землі, щоб дарувати їй своє добро. Інакше ніяк.

Поет Юрій Тітов, щиро ділиться з усіма словом, яке лікує, звеличує, надихає, кличе до життя...

Більше фото: https://www.facebook.com

Тетяна Череп-Пероганич