Віктор Ліфанчук: шляхетність, людяність, талант

13 жовтня у Київському будинку вчителя за підтримки творчого об’єднання «Світлина», яку очолює у столиці неординарна особистість Лариса Петрова, відбувся творчий вечір талановитого композитора і автора-виконавця Віктора Ліфанчука.

Романсами та піснями артист миттєво взяв у полон весь зал, бо музика й слово вражали своєю силою і красою. 

Шляхетний, щирий, людяний - він доносив у піснях до глядача всі свої печалі та радості. Тому не дивно, що в очах багатьох шанувальників творчості Віктора Ліфанчука впродовж всього вечора стояли сльози. Бо ж тема кохання близька кожному, а зі сцени так багато линуло пісенних композицій саме про любов.

Прозвучали пісні на слова поетів Лариси Петрової, Степана Галябарди, Ніни Бай, Тетяни Череп-Пероганич, Антонії Цвіт та багатьох інших.

Пісні композитора виконали Народна артистка України Валентина Степова, заслужена артистка України - співачка Євгенія Костенко, співачка Ганна Солонична. 

Одним  із учасників концерту був також  заслужений артист України, піаніст Ігор Мамушев.

– Для мене це надзвичайна подія, коли я нарешті зустрівся із тими, кого не бачив вже не знати скільки, і познайомився із тими друзями, кого надбав останнім часом. Всіх хочу побачити, з усіма хочу поспілкуватися, - зазначив на своїй сторінці у Фейсбуці Віктор Ліфанчук.

Спілкування вдалося на славу. Люди залишали зал щасливо-задоволеними. Бо ж не кожного дня доводиться чути такі милозвучні україномовні пісні, і не кожного дня на столичну сцену піднімається такого рівня АРТИСТ!

Більше фото: https://www.facebook.com

Тетяна Нестаренко