Презентовано спеціальне бельгійське число журналу «Всесвіт»

Презентація спеціального бельгійського числа журналу «Всесвіт» відбулася в Національній спілці письменників України.

Модерували захід головний редактор журналу Дмитро Дроздовський та письменник і науковець, лауреат Премії Міністерства культури Федерації Валлонія-Брюссель Дмитро Чистяк.

У заході взяли участь представники дипломатичного корпусу Посольства Бельгії в Україні, бельгійські письменники, а також українські автори, перекладачі, які безпосередньо працювали над презентованим виданням.

Як зазначили упорядники журналу, ідея укласти спеціальний випуск «Всесвіту», присвячений бельгійській франкомовній літературі, визрівала давно. Символічним є те, що втілюється вона у ювілейний рік «Всесвіту», у час, коли Україна повільно, але впевнено повертається до родини європейських народів, серце якої - Бельгія. 

Це тільки перша презентація із ряду запланованих, які відбудуться в Україні найближчим часом за підтримки Посольства Королівства Бельгія в Україні, Відділу поширення книжки та Міжнародного відділу Федерації Валлонія-Брюссель, Королівської академії французької мови та літератури Бельгії, Національної спілки письменників України, Київського національного університету ім. Т.Шевченка, Асоціації викладачів французької мови України.

Детальніше про наступні заходи: http://ukrainka.org.ua/node/6334

Більше фото з презентації: https://www.facebook.com