Всеукраїнський фестиваль «Мовою серця» відбувся в Івано-Франківську з ініціативи подружжя Бойчуків

Ідея даного заходу в Романа та Ольги Бойчуків зародилася кілька років тому. Але, молоді літератори зізнаються, що тоді ще не були готові для втілення її у життя. Мало орієнтувалися у сучасному літпроцесі, не те щоб в організації відповідного Фестивалю. Та згодом, заявивши про себе як творче подружжя, чим власне і утвердилися в літературних колах,  відчули, що настав час щось робити…

Поштовхом до організації Фестивалю стала їхня цьогорічна участь у Всеукраїнському фестивалі «Українські Передзвони», на запрошення друга і чудової письменниці Тетяни Белімової.

- Ми повернулися з Києва натхненні та ідейні. І я сказав: «Олю, давай і ми собі щось подібне організуємо у нашому місті?». Дружина підтримала і ми розмістили в соцмережі Фейсбук таку ідею. Отримавши підтримку від одразу великої кількості поетів, виконавців, прийняли одностайне рішення: І-му Всеукраїнському фестивалю любовної лірики та авторської пісні «МОВОЮ СЕРЦЯ» у м. Івано-Франківську – бути!, - розповідає Роман Бойчук.

Відчувалася в ході організації підтримка широкого кола друзів і просто хороших людей. Кожен вніс свою лепту порадою, контактами, переговорами. А ще знайшлися підприємці, що допомогли зі свого боку. Назустріч пішли обласні Спілка письменників, Спілка краєзнавців, Наукова бібліотека та ООВТ «Просвіта», котра виділила приміщення та допомогла з організацією в цілому, окремі підприємці. Дуже підтримав мер міста Руслан Марцінків. Багато інформаційних партнерів, серед яких журнал «Дніпро», тижневик «Культура і життя», портал «Жінка-Українка», місцеві ЗМІ. І це дає надію, що конкурс відтепер стане щорічним.

- Поети мусять бути почутими, поезія мусить звучати і робити свою добру справу. Ми поставили за мету якраз організацію такого творчого середовища, де б кожен міг проявити себе, змінити себе, навчитися слухати і звучати. Скільки поетів, бардів,цікавих і талановитих людей зібрав Фестиваль! Здається вся Україна побувала за три фестивальні дні у нашому місті. Щасливі, що задумане вдалося втілити в життя, – підсумовує подружжя.

Більше фото та інформації про фестиваль за посиланням: https://www.facebook.com/groups/1009648025770525/?fref=ts

Влас. кор.