«Сонячні глісандо» від Анни Шпилевської

Весняно-літня тепла збірка «Сонячні глісандо» Анни Шпилевської видана за сприяння видавництва «Терен».

Вірші писалися не один рік, в них є і кохання, і біль розчарувань, і музична складова, і самотність, й радість, є й велика Любов. Є й подорожі та описи природи. Є вірші про Майдан та війну.

У книзі вміщені також кілька віршів-спроб авторки перекладу польською мовою.

Книжка би не змогла побачити світ без Божої помочі, нон-стоп підтримки рідних, близьких, друзів, колег, за що авторка вдячна усім.

"Незважаючи на всі негаразди та проблеми, людині потрібно "як Сонце, кожен день народитися". Так у одному із інтерв'ю колись сказала Анні оперна співачка Вікторія Лук'янець. І ці слова й досі лунають у свідомості.

Авторка дякує чудовим ілюстраторкам Tiana Podpora (обкладинка, розділи), Anastasiia Brezden (ілюстрації до віршів) та польському редактору Przemysław Ostrowski за допомогу у праці над збіркою.

Анна Коновалова (Шпилевська) — молода українська письменниця, етномузиколог, журналіст. Народилася у місті Рівне. У 2009 році закінчила Рівненське музичне училище. Згодом у 2014 здобула степінь «Магістр» за спеціальністю «Етномузикознавство» у Львівській Національній музичній академії ім. М.В.Лисенка.

Творчу працю розпочала із музично-критичних статей у періодиці. Працювала у Львівській державній хоровій школі «Дударик», у Львівській філармонії, де займала посаду музичного журналіста. 

Переїхала у Кишинів, публікувалася у двох журналах «Instyle» та «Sanatate». Зараз мешкає та працює у м. Краків (Польща).

«Сонячні глісандо» — третя збірка Анни. Світ побачили також два попередні видання автора - «Симфонія хаосу» та роман «Лірник».

ДолученняРозмір
_верстка.pdf1.72 MБ