Колодуб Левко

А музика звучить!

8 листопада в Колонній залі імені Лисенка Національної філармонії України відбувся чудовий конуерт циклу «Вечори української музики. Спадщина і сучасність» до 85-річчя від дня народження видатних, легендарних українських композиторів і педагогів, лауреатів численних премій Жанни Колодуб та Левка Колодуба. Все своє життя вони присвятили музиці. І що головне — досі творять її, аби вона звучала, представляючи рідну Україну на світових сценах.

Твори композиторів прозвучали під час концерту у виконанні Національного камерного ансамблю «Київські солісти» (художній керівник – народний артист України Олесь Ясько, диригент – народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Володимир Сіренко. Того дня на сцені плакали і сміялися скрипки, звучали фагот (Тарас Осадчий) і альт (Олександр Лагоша). 

«Київські солісти»: концерт-перформенс, присвячений ювілею Жанни та Левка Колодубів

8 листопада, неділя.  Колонний зал імені М.В.Лисенка Національної філармонії України (Володимирський узвіз,2). Початок о 19.00.

«Київські солісти» створили цікавий і важливий для історії сучасної академічної музики концерт-перформенс, присвячений ювілею знаних українських композиторів  Жанни та Левка Колодубів.

Він продовжує серію МУЗИЧНИЙ ЧАСОПИС УКРАЇНИ, котру започаткував ансамбль концертом до Міжнародного Дня захисту дітей за ініціативи художнього керівника колективу - народного артиста України Олеся Яська.

Об'єднати вміст