Бібліотека імені Реріха

Усміхнене сонечко у бібліотеці

Сьогодні весняне сонечко по-особливому світило у бібліотеці ім. М. Реріха. Адже у бібліотеці відбулась творча зустріч із письменницею, журналісткою Тетяною Череп-Пероганич. Пані Тетяна прийшла на зустріч із дітками осяяна сонячною усмішкою, у жовтій сукні, а головне – із книжечкою «Назустріч сонечку».

Малечі так сподобався герой книжечки – Богданчик, який шукав сонечко, що дехто пізнавав себе й підходив зі своїми розповідями до письменниці. Бо кмітливий Богданчик, як і діти, мешкає у київській квартирі, і трішки непосидючий і вдома, і в дитячому садочку. Та настанови старших допомагають пізнати цей складний світ, і зробити його добрішим. Отакий вийшов цікавий діалог: авторки й маленьких слухачів. Ще діти залюбки відповідали на загадки, які складені також Тетяною Череп-Пероганич.

Насамкінець зустрічі письменниця побажала діткам щодня крокувати казковою дорогою – назустріч сонечку!

Музична мандрівка в чотири руки

12356890_902609389788249_4712973989966711998_o6 грудня у бібліотеці імені Реріха (м. Київ) за участі фортепіанного ансамблю – Ірини Озерової та Ганни Корнєвої відбулася «Музична мандрівка в чотири руки».

Музика - сумна і весела – надихала, звеличувала, тішила, закликала до роздумів, мрій та сподівань усіх, хто цього дня завітав на  концерт фортепіанної музики.

В програмі прозвучали: Мелодія дощів (В. Коровіцин), Іспанська танцювальна новела (М. Мошковський), Слов`янський танець (А. Дворжак) та ін.

Об'єднати вміст