Кириченко Анастасія

Анастасія Кириченко: «Два листочки на одному дереві...»

Я і ти. Нас двоє. Ми закохані.
(Тетяна Череп “Два листочки
на одному дереві...”)

 Розуміти поезію – високе обдарування. Писати ж її — дар Божий. Поет, по суті, цілитель людських думок, словами якого лікують серця й душі. Такою жмудрістю і життєдайною силою солодкого українського слова наповнені поезії Тетяни Череп, що переносять нас на «Берег любові».

Це тонка й ніжна елегія коханню —така ж чиста, світла й висока, як і сама авторка.

За морем скучила чи за тобою?
Не знаю. Ви обоє дорогі.
Тепер душа не може без прибою,
Печаль її омила береги.

Вітаємо!

Стрітення усміхнулося подвійним святом до наймолодшої учасниці порталу «Жінка-УКРАЇНКА» Анастасії Кириченко. 15 лютого у неї День народження.

Їй сімнадцять! Вона юна і талановита. Попереду в Анастасії довга дорога – довжиною в життя. Хочеться побажати, аби на цій дорозі не зустріла вона ні смутку, ні розчарувань.

Хай серце заполонить щире кохання, доля всміхається на повні груди, творчість надихає, друзі будуть вірними, мрії збуваються. 

Поетка, яка бачить час

Кириченко Анастасія народилася 15 лютого 1997 року в м.Дніпропетровську. Зараз навчається в НВК № 138 м. Дніпропетровська.

Більше шести років пише вірші, в яких говорить про красу рідної мови, любов до природи, до України, про віру в прекрасне майбутнє. ЇЇ думки відзначаються самостійністю судження, глибиною осмислення життя, подій. Для неї світ творчості – особливий. Це світ прекрасних мрій, осінньої краси,  філософських роздумів. Кожен рядок її поезії пронизаний глибоким змістом.  За кожним новим віршем  відчувається її творче зростання.

Об'єднати вміст