Газета «День»

МЗС запустив сайт для популяризації України за кордоном

В рамках розвитку публічної дипломатії МЗС України розпочинає міжнародну онлайн-кампанію #myukraineis (Моя Україна - це) з популяризації нашої країни за кордоном.

Сайт www.myukraineis.org з хештегом #myukraineis був створений як платформа для інформування іноземців про сучасну Україну та її історію. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

"www.myukraineis.org є результатом співробітництва Міністерства закордонних справ, Міністерства інформаційної політики та організації StratCom.UA", - йдеться у повідомленні.

Також, як зазначили у прес-службі, особливість сайту полягає в тому, що з моменту запуску він перетворюється на платформу з контентом, який генерують самі користувачі. Кожен охочий українець або іноземець може пропонувати свої факти про Україну та відомих українців в режимі онлайн у розділі "Add your story".

У Жовкві відбудеться фестиваль «Кіномаршрут»

10 та 11 листопада в м. Жовква Львівської області пройде перший кінофорум під назвою «Кіномаршрут». «Він спрямований на залучення молоді до кінопроцесу. Програма фестивалю побудована таким чином, щоб можна було якнайповніше продемонструвати кожну ланку кіновиробництва. На майстер-класах фахівці розкриють професійні секрети режисури та поділяться тим, як знаходити фінансову підтримку для дебютних проектів», – зазначає  директор та засновник «Кіномаршруту» Олеся Новосад.

Понад 240 тис. грн - на українські мультфільми

Президент України Петро Порошенко призначив гранти Глави держави двом режисерам для виробництва повнометражного і короткометражного анімаційного фільмів. Таке розпорядження опубліковано на сайті Глави держави. 

"Призначити гранти Президента України молодим діячам у галузі кінематографії для створення і реалізації творчих проектів", - йдеться у документі.

Гранти призначено Аліні Горловій - режисерові для виробництва неігрового повнометражного фільму "Холодний Яр. Заповіт" на базі товариства з обмеженою відповідальністю "Табор" (м.Київ), а також Максиму Мадонову - режисерові для виробництва короткометражного анімаційного фільму "Через океан" на базі товариства з обмеженою відповідальністю "ІНСАЙТМЕДІА" (м.Київ). Обидва режисери отримають по 120 тис. 550 грн.

Лауреатом премії "Ангелус" став Сергій Жадан

antigorod.comЦентральноєвропейську літературну премію «Ангелус» цьогоріч отримав український поет та прозаїк Сергій Жадан. А саме - за книжку «Месопотамія», яка минулого року у перекладі Адама Поморського та Міхала Петрика була видана в Польщі. Про це повідомляє кореспондент «Дня» у Вроцлаві.

«Ця нагорода – добра нагода звернути увагу на проблему України. Зараз у Росії перебувають політв’язні – Кольченко, Сенцов, Савченко... Дуже важливо пам’ятати, що ці люди перебувають поза межами свободи. Хочу виразити свою солідарність з ними. Цього року в них вийшли книги. Я хочу, аби вони теж були номіновані на «Ангелус», щоб вони були вільні і могли бути тут, приїхати сюди у Вроцлав», - зазначив Сергій Жадан під час церемонії нагородження у Вроцлавському театрі «Капітоль».

Фотовиставку «Тернова осінь» від газети «День» відкрито

Сьогодні, 17 жовтня, відбулося урочисте відкриття шістнадцятої фотовиставки газети «День» під назвою «Тернова осінь» та нагородження переможців. 

Редакція газети цього разу отримала на конкурс близько 2050 світлин. За рішенням журі відібрано понад триста найкращих. 

Символом минулорічної виставки були червоно-зелені яблука, які втілювали мудру зрілість та допитливу юність. Символом фотовернісажу цього року обрано  терен.  

Подарунок на весілля — ...бронежилет

20-річний Андрій Дудкевич 9 квітня цього року був призваний військкоматом. Він потрапив до 51-ї окремої механізованої бригади. Саме його побратимів підступно на світанку розстріляли терористи під Волновахою. 

Родом Андрій із села Старосілля Іваничівського району, що на Волині. Нещодавно юнак повернувся додому на кілька днів, щоб одружитися з коханою дівчиною, а далі він знову повернеться на схід у гарячу точку. Проте бронежилета боєць досі не має. Сім’я Андрія обмежена в коштах — батьки-пенсіонери виховують ще двох дітей. А матір коханої дівчини живе сама із дітками, тому не може знайти достатньо коштів, щоб забезпечити захист майбутньому зятеві.

Об'єднати вміст