Фотовиставки

Чорнобиль + 30: Це наша земля - ми тут живемо

banner_chornobylМузей Івана Гончара запрошує 26 квітня 2016 року о 18 год.на відкриття мультимедійної фотовиставки Чорнобиль + 30: Це наша земля - ми тут живемо

Чорнобиль ‑ це слово вразило Світ і повідомило про Україну. 

Це слово викликає глибокі переживання,  асоціюється з горем та руйнуванням, 

з погіршанням здоров’я та екології, з культурними втратами -  від прадідівських хат до зникнення правічного способу існування, характерного лише для цього краю. А ще це слово нагадує про зраду урядовців, які брехали своєму народові, замовчували правдиві масштаби катастрофи. Чорнобиль - це і попередження для майбутнього, це й ностальгія за простішим способом існування людини.

Фотовиставка пропонує суто людський погляд на плин життя Полісся, адже на забруднених радіацією територіях Київської, Житомирської, Рівненської областей мешкає нині понад мільйон поліщуків. Що ми знаємо про їхні турботи, побут? Як вони зберігають вірування, пам’ять предків? Які їхні житла, церкви, вишивки, знаряддя праці? Як виглядають поліщуки -  діти, батьки, жінки й старші чоловіки?  Про що думають? Яких пісень співають? Які знають молитви?...

Фотовиставка «Чорнобиль + 30: Це наша земля - ми тут живемо»

Ф_DSC7955Відкриття фотовиставки «Чорнобиль + 30: Це наша земля - ми тут живемо»

Вівторок, 19 квітня, о 18:00

Виставкова зала офісу Програми імені Фулбрайта

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904, М «Палац Спорту»

Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує на відкриття фотовиставки Сергія Марченка «Чорнобиль + 30: Це наша земля - ми тут живемо», що відбудеться у вівторок, 19 квітня 2016 року, о 18:00, у виставковій залі офісу Програми імені Фулбрайта (вул. Еспланадна, 20, кімн. 904, М «Палац Спорту»).

Виставка працюватиме з 19.04.2016 до 13.05.2016, щодня з 10:00 до 17:00, окрім вихідних та святкових днів.

Фотовиставка «Земля в обіймах Бога»

Афиша

4-18 квітня 2016 року в приміщенні Київської публічної бібліотеки ім. М.В.Гоголя проходиме виставка київської фотографині Альвіни Селютіної під назвою «Земля в обіймах Бога». 

Роботи зображають повсякденне життя Ізраїлю в світлі його різноманіття релігій і культур. На перший погляд, ця країна зовсім не схожа на Україну. Але це лише на перший погляд. Ізраїль – це країна, що багато десятиліть веде війну за мир і спокій на своїй землі. Це країна, що лишилася з сильним ворогом один на один. Але не дивлячись на випробування, що випали на її долю, вона спромоглася стати однією з найуспішніших країн світу завдяки своїй мужності, хоробрості і працьовитості. Найбільшим багатством Ізраїлю є народ. Тож, сьогодення України має більше спільного з Ізраїлем, ніж здається - це споріднені в своїй біді країни, сила яких незламна, а перемога безсумнівна!

Київ, вул. Велика Васильківська, 136, тел. (044) 529-14-73 
www.gogolbibl.blogspot.com

Презентація – 07.04.2016, 18:30

час роботи виставки: з 11:00 до 19:00 (крім суботи). 
вхід вільний. 

Фотовиставка до річниці подій в Іловайську

11831754_903462379726494_377026160098614192_n

Національний музей тараса шевченкаМузей Тараса Шевченка
Київ, бульвар Т. Шевченка, 12, Kyiv, Ukraine

ІЛОВАЙСЬК, фотовиставка, зал Атріум Національного музею Тараса Шевченка

Презентація – 11 серпня (вівторок) о 18:00

Виставка триватиме з 11 по 30 серпня.

Фотовиставка «Іловайськ» фотографів Олександра Глядєлова, Максима Дондюка, Максима Левіна та Маркіяна Лысейко присвячена річниці Іловайської операції і всім – хто загинув і тим, хто лишився живим – в трагічному її вогні. Фотографії – свідоцтва подій першого штурму Іловайська 10 серпня, висування батальйону «Донбас» до села Осиково 14 серпня, бойових дій та обставин перебування українських сил в Іловайську 17-29 серпня (зачистка села Грабське, вхід в Іловайськ, бої в місті, спроба прориву з оточення).

Ми залишилися живими там, де загинули інші. Ми пам’ятаємо, і не можемо дозволити пустити це в непам’ть. Ми чекаємо на справедливість.

Подія у Фейсбуці: https://www.facebook.com/…

Фотовиставку «Тернова осінь» від газети «День» відкрито

Сьогодні, 17 жовтня, відбулося урочисте відкриття шістнадцятої фотовиставки газети «День» під назвою «Тернова осінь» та нагородження переможців. 

Редакція газети цього разу отримала на конкурс близько 2050 світлин. За рішенням журі відібрано понад триста найкращих. 

Символом минулорічної виставки були червоно-зелені яблука, які втілювали мудру зрілість та допитливу юність. Символом фотовернісажу цього року обрано  терен.  

Об'єднати вміст