Рудаков Микола

Книжка йде до людей

Минулої суботи Міжнародний доброчинний фонд "Українська хата" за підтримки та сприяння відділу культури і туризму Гребінківської районної державної адміністрації Полтавської області провели в селі Мар'янівка справжнє свято книги.

Свою книгу "усе Відверто" презентував відомий артист естради, театру та кіно Борис Харитонов — заслужений артист України.Творчо підтримали мою ідею та автора книги професор КНУКіМ заслужений працівник культури України Петро Андрійчук, журналістка і громадська діячка Ірина Родченко, музикант Міла Цюк, учасники художньої самодіяльності села і району.

І все то рідна Україна...

В ста кілометрах від Києва(автошляхЕ-40 Київ-Харків )знаходиться мальовниче село Богданівка Яготинського району Київської області, що дало Україні і світу геніальну художницю Катерину Білокур, про яку Пабло Пікассо сказав:"Якби ми мали художницю такого рівня майстерності, то змусили б заговорити про неї цілий світ..."

Жила скромно в селянській хаті. Похована в рідному селі. Переважна кількість її картин знаходиться в Державному музеї народного декоративного митсецтва в Києві, частина - в Яготинському краєзнавчому музеї. Кілька робіт є в хаті-музеї мисткині в селі Богданівка.

Проїжджаючи мимо по трасі, загляньте на годинку до садиби, де жила художниця зі світовим ім'ям...

Об'єднати вміст