Тимофієва Ольга

Поезія єднає Україну

На запрошення секції літератури для дітей та юнацтва «Джерело», що діє при Дніпропетровській обласній організації НСПУ, до Дніпра завітала поетеса, журналіст та освітянка Ольга Тимофеєва. Наша землячка з Павлоградщини все своє свідоме життя мешкала в Ужгороді й працювала в Закарпатському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти та ось, через майже 45 років вирішила відвідати рідні місця.

Напередодні Дня Незалежності України завітала пані Ольга до гостинної оселі Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова, де її радо зустріли наші фахівці (маю можливість писати про бібліотеку «наша», бо вже багато років секція «Джерело» підтримує дружні стосунки з «Молодіжкою»). Сюрпризом для гості стала пропозиція провести й віртуальну зустріч – по скайпу – з нашими колегами з Одеської обласної бібліотеки для юнацтва.

Хоробрі горобці

Жартівлива пісенька про горобців на слова Ольги Тимофієвої, музику Т. Раховської.

Чарівний світ материнської мови

Мовленнєвий розвиток дитини — один з основних чинників становлення особистості в дошкільному дитинстві. Ступінь розвитку цієї сфери психіки визначає рівень сформованості соціальних і пізнавальних досягнень дитини — потреб і інтересів, знань, умінь та навичок, а також інших психічних якостей, що є основою особистісної культури. 

Саме ці завдання покладено в основу  книжки  Ольги Тимофеєвої «Колискова для сонечка», що  видано  ТОВ «Мандрівець» (серія «Бібліотека дошкільника») на допомогу батькам, педагогам, студентам  у вирішенні  освітніх завдань. Зазначену книжку схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України.

Колискова

Слова Ольги Тимофієвої, музика і виконання Сергія і Тетяни Раховських.

Горобці

Ще одна тепла дитяча пісенька від поетеси Ольги Тимофієвої з Ужгорода.

Кіт, кота, коту…

Зараз модні різні вітамінізовані дитячі харчування в яскравих упаковках. Чимось схожа до них нова книжка «Котикові пісеньки» поетеси Ольги Тимофієвої і художниці Корнелії Коляджин – перш за все шаленою концентрацією позитиву й антидепресантів на 24 сторінках. Дві мисткині заколотили від душі. Про цю пустотливу збірку неможливо говорити з академічним виразом обличчя, бо вона – запрошення до гри і посмішок.
 
Жінки найбільше люблять дві категорії живих істот – дітей і котів. З дітьми усе зрозуміло. А у котах їм подобається саме те, що найбільше не подобається у чоловіках. У даній же книжці спробували усе поєднати. Відчутно, що обом авторкам це приносило неабияку втіху. Тому їхній настрій виявляється заразним і перекидається на всіх, хто розгортає сторінки. Передусім дітям – від кількох років і до нескінченності. 

Об'єднати вміст