Апальков Олександр

Названо переможців та лауреатів VI-го міжнародного конкурсу на кращий вірш "Чатує в століттях Чернеча Гора"

Це літературне змагання поетів, започатковане міжнародним літературно-мистецьким журналом "Склянка часу*Zeitglas", відбувалося відповідно темі  ліричного віршу "Для чого пишуться вірші"

У визначений термін  до редакції журналу "Склянка часу*Zeitglas"надійшло загалом  понад 1000 творів сучасних авторів з України та зарубіжжя. До конкурсного розгляду було узято 137.

Твори було оприлюднено у спец-випуску «Вісника конкурсу», на сторінках  журналу "Склянка часу*Zeitglas" (№№ 79 та 80) та в альманасі «Скіфія».

Переможцями визнано:

(I-місце)

Малаш Олександра Василівна

*1985 р., с. Гоголів,  Київська область.

За твір «Ти ставив наголос – вірші»

Олександр Апальков: "Немає проблем у того, хто нічого не робить..."

Бліц-інтерв'ю головного редактора міжнародного літературно-мистецького журналу СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS Олександра Апалькова Христині Шараповій 

- Розкажіть будь ласка, звідки прийшла ідея видавати журнал одночасно трьома мовами?

- Із моїх подорожей Європою на початку 90-х років минулого століття. У Німеччині, приміром, ніхто не знав де Україна знаходиться. Призвище Шевченко у німців означало футболіста. Тоді я написав книгу про Т.Г.Шевченка і видавши у Німеччині (Julian-Verlag) книгу перекладів Кобзаря німецькою мовою, започаткував журнал СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS.  Аби люди взнали одне одного ближче. Адже НІДЕ , крім як у художній літературі, не пізнається краще доля людини, незалежно від її материнської мови…

Склянка Часу*Zeitglas" вересень 2016, № 79

%d0%be%d0%b1%d0%bb%d0%be%d0%b6%d0%ba%d0%b0-%d1%81%d1%87-79-%d0%b5У вересневому номері 79 журнал „Склянка Часу*Zeitglas” публікує оповідання  Віктора ШЕНДРИКА „ДРУГИЙ ЛІКАР”, Петра ГАЙВОРОНСЬКОГО „БІЛЯВОЧКА", новели Людмили ЯСНОЇ, Антоніни ОСТРОЛУЦЬКОЇ та Олени МОРОЗОВОЇ..

Розділ Альтернативна проза представлений новою п`єсою Анатолія КРИМА «ЧУЖИЙ», оповіданнями Олександра БАСАНЦЯ „ПРИРОДОЛЮБ”,  Олександра ВОЛКОВА «НІМЕЦЬКЕ КЛАДОВИЩЕ», Михайла БУДЖАКА «НА СЬОМОМУ БРОДІ», Анастасії ЮНИК «ЗЕЛЕНА ПОЖЕЖА», Сергія ОДАРЕНК «ПОСМІШКА ДЖОКОНДИ».

ПОЕЗІЯ представлена творами Сергія ЛЕВЧЕНКА, Володимира ГІЛЬЧУКА, Володимира УТКИ-ОТКИ, Інни ДОЛЕННИК, Оксани СТОМІНОЇ, Любові МАТУЗОК та новітніх молодих українських авторів.

Розділ Критики та есеїстики друкує нарис Юрія ШЕЛЯЖЕНКА  „У ПОШУКАХ ЗАХОПЛЕННЯ», Миколи ПРОЦЕНКА  „СТРАЖ ВМИРАЮЧОЇ БАТЬКІВЩИНИ” (про книгу Олександра АПАЛЬКОВА «КИЗИЛОВІ ПРОПІЛЕЇ», Івана Сумирного «Дещо про поетів клубу поезії»

Галерея журналу представляна живописом Олександра АПАЛЬКОВА, графікою Олексія МАРТИРОСОВА та Євгена МОКІНА. 

Відбувся V-й міжнародний поетичний конкурс "Чатує в століттях Чернеча Гора"

Він проводився міжнародним літературно-мистецьким журналом «Склянка Часу*Zeitglas».
Це літературне змагання поетів відбувалося відповідно темі  ліричного віршу «Хто жив із книгою, той двічі жив».

У визначений термін  (із 5 січня по 31 травня 2016 року) до редакції журналу "Склянка часу*Zeitglas"
надійшло загалом  1022 твори сучасних авторів з України та зарубіжжя. До конкурсного розгляду було узято
105.

Твори було оприлюднено у спец-випуску «Вісника конкурсу», на сторінках  журналу "Склянка часу*Zeitglas" (№№ 77 та 78) та в альманасі «Скіфія-2015-Весна».

Переможцем конкурсу визнано поета Володимира Утки-Отки (м. Маріуполь, Донецька область.) за твір «Бібліотека».

Друге місце: Матузок Любов ( м.Ромни, Сумської область.) за вірш «Шафа книжкова – світлина з дитячих років».

Відомий канівський журнал «Склянка часу» відзначив власний ювілей

10488018_884460694936452_3946864131875637728_nНещодавно у Каневі відзначили двадцятиріччя існування відомого за межами міста літературного журналу «Склянка часу», який виходить трьома мовами: українською, російською та німецькою

Творчу зустріч, присвячену річниці заснування журналу та видавництва з аналогічною назвою, проводив його редактор Олександр Апальков. На заході були присутні постійні дописувачі журналу, які приїхали зі всієї України, та запрошені гості.

«Журнал живе 20 років і мені приємно видавати його тут. Мені пропонували змінити місце видання журналу. Але є така чудова приказка: «Де ти знаходишся, там і мусиш працювати». Я тут живу, тут живуть мої діти, моя сім’я», – радісно відкрив захід Олександр Апальков.

Першим до всіх присутніх звернувся міський голова Канева Ігор Ренькас, який з його слів, давно знайомий з головним редактором та його творчістю.

Розпочався новий конкурс «Мій рідний край»

Творців художнього слова запрошують до участі у IV-му міжнародному поетичному конкурсі "Чатує в століттях Чернеча Гора".

Це літературне змагання поетів має відбуватися відповідно темі  ліричного віршу «Мій рідний край» і полягае у художньому втіленні краси рідного села, міста України та осмислення ролі «малої батьківщини» у становленні людини.

Докладно-на сайті:http://zeitglas.io.ua/s1684912/ogolosheno_iv-y_mijnarodniy_poetichniy_konkurs_chatu_v_stolittyah_chernecha_gora

Хай  всім  щастить!
 

Вийшов друком альманах «СКІФІЯ-2015-Літо» (проза, поезії, есеї)

Skifia2015Summer

«СКІФІЯ-2015-Літо» виданий у видавництві «Склянка Часу*Zeitglas» із залученням коштів авторів. До участі запрошувалися  автори України та країн зарубіжжя.

Твори приймалися  до 10 серпня 2015 року.

Автори «СКІФІЯ-2015-Літо»:

Названо переможців ІІІ міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча Гора"

Названо переможців III-го міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча Гора", організованого літературно-мистецьким журналом «Склянка Часу*Zeitglas».

Це  літературне змагання поетів полягатало у висвітленні проблем  духовного минулого, нинішнього та майбутнього розвитку  України. Редакція журналу «Склянка Часу*Zeitglas»   ознайомило широке коло читачів з найкращими зразками нинішньої поезії, котра не знає кордонів та утисків цензорів.

Оприлюднено лонг-лист III-го міжнародного поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча Гора»

Шановні друзі!

Інформуємо Вас про те, що нині Оприлюднено Лонг-лист III-го міжнародного поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча Гора». 

З 1 лютого 2015 року  до 30 травня 2015 року відбувався прийом робіт на Конкурс. Загальна кількість поданих заявок — 1225 творів.

Більшість з них відхилено через невідповідність темі.
До участі у конкурсі долучено 120 творів сучасних авторів з України,
Росії, США, Канади.

Проблеми видавничої галузі і шляхи їх вирішення

Інтерв'ю з редактором міжнародного літературно-мистецького журналу «Склянка Часу*Zeitglas» Олександра Апалькова 

- Який, на Вашу думку, стан сучасної видавничої галузі в Україні. Видавництва впевнено крокують вперед, чи відстаюьть від прогресивних лідерів?

- Ця ситуація погіршується. Нажаль, така тенденція. Втрачає вартість українська гривня. Папір, здебільшого, у нас імпортний. Бензин, газ, електрика, транспорт…  Видавати книги стає все дорожче.  Більшість видавництв шукають гроші. Це означає – друкують не те, що хочуть, а те, на що дають фінанси. Молодим авторам пробитися до власної книжки все важче. Видавництва нашої держави коли й крокують вперед, то доволі мляво.

Приймаються твори до «Антології сучасної новелістики та лірики України»

Запрошуємо авторів до «Антології сучасної новелістики та лірики України»
(Проза, поезії, есеї, написані у 2014 році.)
Наразі ми готуємо 12-й випуск.

Книга побачить світ у лютому 2015 року.
Антологія видається із залученням коштів авторів.

Умови: прозові та поетичні тексти написані у 2014 році
Термін надсилання творів: до 6 лютого 2015 року.

Надішліть твори до альманаху

Шановні автори! 

Термін подання творів до 13-го випуску альманаху «Скіфія-2014-Зима» було продовжено, втім, і він збігає за 8 днів.

Термін надсилання творів: до 30 грудня 2014 року.

Докладніше про альманах на сайті:
http://zeitglas.io.ua

Об'єднати вміст