Гопчук Олена

Незабутній вечір від Олени Гопчук

3 серпня, у центрі столиці, на чайній терасі Центру східної культури Мічі відбулася презентація нової книги талановитої киянки Олени Гопчук.

Це був незабутній вечір, коли свої твори авторка читала під акомпанемент  гітари, якою майстерно володіє музикант Євгеній Седько.  А повітря навколо було насичене ароматом чаїв із пахощами гірських хризантем та лілій. Організатор чайної церемонії – Андрій Ціпко.

Презентація книги Олени Гопчук "Імпресії"

3 серпня в рамках "Чайна середа на терасі Мiчi" відбудеться презентація збірки поезії та прози Гопчук Олени "Імпресії".

Книга "Імпресії" - результат емоційних вражень поетеси, лікаря і дослідника за останні роки. Радість, смуток, любов, відчуття щастя від життя і можливості поділитися з читачами своїми імпресіями.

Тональність творів на 3-х мовах (українська, англійська, російська) в співзвучності  з прекрасною гітарної музикою, у виконанні Євгена Седька, чайна церемонія, атмосфера тераси Мічі наповнять вечір середи затишком, подарують посмішку та романтичний настрій.

Чекаємо Вас! Реєстрація на сайті закладу (ЦВК "МІЧІ").

Київ, Драгомiрова, 16а. Початок о 19.15.

Світлана Макаревська. Це написано про нас

Це написано про нас

Нещодавно прочитала дві книжки молодих українських авторок, які не залишили мене байдужою. Хочу познайомити й вас із ними – може, зацікавлю. Це «Імпресії» Олени Гопчук (щойно надруковані – поезія і проза) та «Бажання поверненню не підлягають» Анни Тарнави (роман).

2 Імпресії (ОГ) 3 Бажання (АТ)

Об'єднати вміст