Грунська Тетяна

Зустріч письменниці з майбутніми офіцерами

 Напередодні Великодніх свят у бібліотеці львівського Будинку офіцерів курсанти-третьокурсники Академії Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного слухали твори прозаїка Тетяни Грунської. 

Жваво реагували хлопці й дівчата на те, як майстерно читала авторка новели «Мудрість супроти юності», «Револьвер», «Лисичка» та уривки з роману «Однокласники».  Не були й байдужими до невеликого уроку української мови, а саме – правильного вживання слів, як-ось приміром: бутик, а не бутік, чипси, а не чіпси, по воду, а не за водою, продукти на будь-який смак, а не на любий смак, правильний шлях, а не вірний

Львів… Львів"янки… Любов…

Нещодавно у Львові побачила світ антологія з творами, що розчулять не одне читацьке серце, зігріють не одну людську душу, під назвою "Львів... Львів’янки... Любов..." 

Це фрагменти нових романів і оповідання від Тетяни Вергелес, Маріанни Вдовиковської, Тетяни ГрунськоїЛюбові Долик, Оксани Кришталевої, Оксани Лозової, Христини Лукащук, Катерини Міхаліциної, Надії Мориквас, Ірини Показанової, Жанни Слоньовської.

До уваги шанувальників порталу проза Любові Долик, яка увійшла до цієї книги: 

Книжкова толока у Миколаєві – це літературний бум у маленькому куточку України

У Миколаєві Львівської області відбулася «Книжкова толока – 2014». Як і кожного року сюди за свій рахунок приїхали представники видавництв та письменники, прийшли поціновувачі української книжки та улюблених авторів, а головне відбулася цікава творча зустріч, організована Любою Хомчак, місцевим підприємцем та громадським діячем, власницею кількох українських книгарень.

До районного центру добиратися зі Львова дуже легко. Не більше години їде маршрутка до Миколаєва. Тому ніяких перешкод приїхати сюди немає. Але цього року політична ситуація дуже складна, Україна на грані війни, тому навіть погода була сумною. Трішки накрапав дощ, небо хмурило свої брови, а серця письменників – наповнені творчим духом, зрештою, особливим майданівським духом, адже кожен переживав ці події. 

Об'єднати вміст