Новини з життя «Подільської мистецької сотні» від Оксани Радушинської

Концерт в «автобаті»

Другий понеділок поспіль наша Мистецька подільська сотня навідується з концертами до військових частин. Учора вітали із зимовими святами, бажали особистих гараздів та втілення спільного прагнення МИРУ в Україні, а також грали-співали-танцювали для і разом зі службовцями військової частини А-0598, а в народі просто «старокостянтинівський автобат».

Захід організував директор 42 Гарнізонний Будинок Офіцерів Сергій Чаплаков. Взяли у концерті участь й представниці 42 ГБО - вихованка тамтешньої вокальної студії Олена Фейчук та солістка гурту "2+3" Олександра Франчук (керівник - полковник Євгеній Блискун). Яскраве виконання пісень подарувала ще одна солістка цього гурту, незмінна учасниця «сотні» Катя Аргунова.

Загалом упродовж півторагодинного концерту кожен з присутніх глядачів почув щось для душі: повстанські і патріотичні пісні від Віктора Шайди, лірику Назарія Полякова, яскравий вокал і «фірмові» танці від Марина Українець, неповторні твори з бандурою Марина Круть і майстерне виконання від віртуоза-скрипаля Антон Вараниці. А ще було зовсім трішки моєї поезії і багато щирих взаємних оплесків та подяк. 

 

... і у «безпілотників»

Мистецька подільська сотня розпочала відлік цьогорічних волонтерських концертів на підтримку українських армійців. Завітали до окремого полку дистанційно-керованих літальних апаратів, що базується у м.Хмельницькому. Дана військова частина для нас, можна сказати, не чужа, оскільки тут проходить службу чоловік незмінної учасниці наших концертів Марини Українець. Щоправда наразі Сергій був не в залі на концерті, а на Сході України в зоні АТО. А ще, за сприяння благодійного фонду «Центр Добриня» й нашої «сотні», допомогли армійцям, котрі нещодавно вирушали на ротацію, з необхідними речами, котрі бодай трохи полегшать їхні будні на війні.

Сьогодні ж привезли до в/ч гарний настрій, подяку за самовідданість і пісні. Звучали й традиційні о цій порі колядки. Звукопідсилюючу апаратуру традиційно надав 42 Гарнізонний Будинок Офіцеров (директор Сергій Чеплаков). Із транспортуванням цієї самої апаратури допомогла міська влада Старокостянтинова, а пальне закупили за благодійні кошти, надані головою ФГ «Верховина» с. Верхняки Старокостянтинівського району Володимиром Тарасюком.

Грали-співали-говорили традиційним складом «сотні»: Віктор Шайда, Назарій Поляков, Олександр Петрук, Артем Ромасюков, Антон Вараниця, Марина Круть, Лена Кузьмова, Марина Українець і я.

Оксана Радушинська
Фото Петра Радушинського