«Здійснені мрії» — нова книга письменниці Анни Багряної

12318151_10153040961592723_1157644697_oВийшла друком нова книжка для дітей відомої української письменниці Анни Багряної «Здійснені мрії» – оповідання про дитинство 20-ти видатних українців.

Багряна Анна. Здійснені мрії: оповідання для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку / Київ: Видавець Багрянцев Ю. А., 2015.  с. 64, ISBN 978-966-8929-03-8.

– Я писала ці оповідання ще під час вагітності, а, отже, у співавторстві зі своєю донею – напевно, саме тому ця книжка для мене особлива… Окремі тексти вже публікувалися в журналі «Крилаті» та в газеті «Абетка казок», а також були відзначені на конкурсі від Мистецького порталу «Жінка-Українка». І ось тепер всі оповідання зібрані докупи під однією обкладинкою, за що я щиро вдячна своєму батьку – видавцеві Юрію Багрянцеву, а також редактору збірки Тетяні Череп-Пероганич, - говорить авторка.

Хто вони, герої нової книжки? Актриса Марія Заньковецька, вчений Ілля Мечников, композитор та хоровий диригент Микола Леонтович, педагог Софія Русова, борець Іван Піддубний, оперна співачка Соломія Крушельницька, помолог і садовод Левко Симиренко, скульптор Михайло Паращук, поет Олександр Олесь, авіаконструктор Ігор Сікорський, балетмейстер і хореограф Василь Авраменко, малярка, скульпторка і письменниця Оксана Лятуринська, лікар і вчений Микола Амосов, поетеса та громадська діячка Олена Теліга, художниця Марія Приймаченко, письменник Іван Багряний, майстриня-вишивальниця Віра Роїк, композитор Володимир Івасюк, політична діячка Слава Стецько та дизайнер одягу Михайло Воронін. 

Двадцять видатних постатей, які прославили Україну й назавжди увійшли в її історію. Люди з різних сфер діяльності і з різних куточків України. Деякі з них навіть не були українцями за національністю, проте стали українцями за покликанням…

Варто зазначити, що ілюстрації до оповідань – авторські. Анна Багряна створила їх також сама. 

Книжка розрахована на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку та на їхніх батьків. До речі, дуже зручно й легко кладеться під подушку :). 

Тому, якщо, дорогі читачі, хочете зробити комусь подаруночок на Миколая, можете замовити вже зараз «Здійснені мрії» безпосередньо у видавця. 

Вартість одного примірника – 25 грн.

Звертайтеся за телефонами: 067 398 6195, 093 085 4302

Електронна адреса: ayuriy@ua.fm