У Хмельницькому вперше відбувся конкурс «Наречена року»

Чи не кожа дівчина мріє одягнути весільну сукню. Один раз у житті. Попри те, що у день весілля кожна наречена – найпрекрасніша, утім повторювати цей досвід знову ніхто не хоче. Бо ж стаючи на весільний рушник, пара прагне прожити разом усе життя. Втім, молоді дружини Хмельницького, котрі упродовж минулого року відгуляли весілля зі своїми коханими, залишаючись у щасливому шлюбі, отримали нагоду знову відчути себе нареченими. А ще – артистками, а ще – учасницями конкурсу... І отут я не впевнена, чи варто вживати лише словосполучення «конкурсу краси»? Авжеж, вроди дев`ятьом учасницям конкурсу «Наречена року – 2015» не займати. Та й чи може бути не красивою щаслива у кохані дівчина у весільному вбранні, у променях софітів на сцені? Утім акцент конкурсу робився не лише на демонстрацію зовнішньої вроди, а й – світу емоцій, світу талантів, загалом світогляду конкурсанток. Тому на сцені обласної філармонії відбувся, без перебільшення, фестиваль талатів. Найбільше було щирих освідчень. І цього разу саме дружини освідчувалися своїм чоловікам – зі сцени, при багатьох чужих людях, творчо... Було щиро і хвилююче, були сльози в очах і сміх на обличчі, були пісні і танці, спортивні номери, пісочна анімація, ді-джей, навіть байк на сцені. А ще – багато концертних номерів, як того передбачає формат подібних шоу. Утім, всі чекали фіналу і оголошення переможниці.

За законами жанру у такі моменти потрібно витримати паузу і якомога довше зберегти інтригу. Організатори паузу не витримували, а заповнили її врученням подарунків усім молодим нареченим. Дівчат буквально завалили подарунками – від міської та обласної рад і ОДА, від безлічі спонсорів  та партнерів конкурсу, від організаторів дійства. Вручили низку спеціальних титулів відзнак. І ось та мить, заради якої дівчата готувалися, хвилювалися, худнули, тренувалися – «Нареченою року – 2015» у Хмельницькому стала інспектор патрульної поліції Ілона Табенська. Ще до початку конкурсу Ілона розповіла: « Наша сім’я під подвійною присягою: на вірність українському народові та на вірність один одному. Коли разом поєднуються поліцейський і прикордонник, то це, повірте, по-справжньому, неординарна, але сильна формула нашого сімейного щастя. Найголовніше для нас – це діти! На нашому весіллі ми створили невеличку акцію, де гості замінили квіти на м’які іграшки, які ми згодом відвезли до дитячого будинку. Ми мріємо про затишний будиночок з ґанком, де буде збиратися уся наша родина. Тому, вже сьогодні ми робимо все можливе, щоб наші діти гордилися своїми батьками та своєю країною".

Акцент на родинні цінності, на популяризацію інституту родини, на збереження сімейних традицій. Так окреслила для себе мету конкурсу його координатор і організаторка у Хмельницькому, артистка ансамблю «Козаки Поділля», відома скрипалька, волонтерка Творчої сотні «Рух до перемоги» Майя Онищук. «Ми хотіли зламати стереотипи про конкурси краси. І акцентувати увагу на тому, що саме родина є найбільшою цінністю в житті кожної жінки, загалом – кожного з нас. У залі була присутньою пара, котра прожила разом п`ятдесят п`ять років. У нас на сцені дружина члена журі освідчувался в коханні чоловікові – вийшло освідчення поза конкурсом. А ще хотілося показати, на скільки талановиті наші українські жінки. Тому ми дуже ретельно готували творчі номери усіх конкурсанток».  Що ж до надійності родинної підтримки, то Майя Онищук знає про її цінність – чоловік Сергій і донечка Софійка завжди поруч, завжди єдиною командою: тврчою та вивіреною. Відтак оганізаторка конкурсу вже продумує деталі дійства «Наречена року - 2016» і планує ще феєричніше, ще душевніше, технічно ще більш досконале шоу. Дівчата, виходьте заміж і беріть участь у конкурсі!

Більше фото: https://www.facebook.com

Оксана Радушинська

Фото Петра Радушинського