Названо переможців I-го міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча Гора"

Названо переможців I-го міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча Гора", організованого літературно-мистецьким журналом «Склянка Часу*Zeitglas» до 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка.

Це літературне змагання поетів полягатало у висвітленні проблем  духовного минулого, нинішнього та майбутнього розвитку  України. Редакція журналу «Склянка Часу*Zeitglas» ознайомило широке коло читачів з найкращими зразками нинішньої поезії, котра не знає кордонів та утисків цензорів.

До конкурсного розгляду бралися твори українською та російською мовами. У зазначений термін до редакції журналу надійшло 1789 творів сучасних авторів з України та зарубіжжя.

Конкурс відбувався у два тури.

Переможцями названо:

1-е місце: Любов Бенедишин (м. Сокаль, Львівська область.) за твір «ТАРАС ШЕВЧЕНКО».

2-е місце: Микола Петренко ( м. Львів.) за твір  «ВИБІР».

3-е місце було віддано двом авторам: Ярославу Петришину (м. Львів.) за твір  «ТАРАСИК» та Олегу Андрішко (с.Вітрівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська область.) за твір  «НЕМА ПРОРОКА?»

Лауреатами конкурсу стали: Олексій Аулов (м. Харків) за твір  «Тарас між нас» та  Світлана Костюк (м. Нововолинськ, Волинська область.) за твір «Розгойдані зорі».        

Автори трьох найкращих поезій будуть відзначені нагородами. Іх твори буде перекладено на німецьку мову та опубліковано на сторінках міжнародного літературно-мистецького журналу "Склянка Часу*Zeitglas"

Інші, відзначені  рішенням конкурсного журі роботи, були опубліковані на сторінках літературного альманаху «Скіфія».

Журі конкурсу "Чатує в століттях Чернеча Гора"
Більш розлого про конкурс на сайті: zeitglas.io.ua/story