«Іриси для коханого» від Тетяни Череп-Пероганич

Днями у канівському видавництві «Склянка Часу*ZeitGlas» (директор Олександр Апальков) побачила світ незвична книжечка під назвою «Іриси для коханого». Письменниця і поетеса Тетяна Череп-Пероганич присвятила її своєму чоловікові Юрію Пероганичу з нагоди його дня народження. Редактор – Оксана Радушинська. Автор художніх робіт на обкладинці – Таміла Гринюк.

З анотації: Від великого кохання народжуються діти і… книжки. Ця – саме така. В ній зібрано двадцять одкровень авторки – маленька часточка того, про що хочеться сказати людині, яка поруч. Читайте і не забувайте дарувати рідним людям теплі слова… щодня.

Щастя

Відро щастя вдягнула на голову і ходжу. Смійтеся. Вважайте пришелепуватою. А я просто щаслива від свого щастя…

Скільки сліз дощами пролилося, скільки невдач громами відгриміло... І вже не було бажання вірити, і вже не йняла віри в те, що мрії можуть здійснюватися.

Але Бог чує, коли до Нього звертаєшся.

Якось попросила нарешті відвести від мене лихо, і тоді на порозі долі побачила тебе з відром у руках, з якого аж вихлюпувало щастя.

Ґудзик 

Сьогодні я стала свідком розлуки незнайомих мені людей. Вони спочатку довго сперечалися, сварилися. А потім Він сказав: «Я стомився! Я іду від тебе назавжди!»

Вона хотіла його втримати, ухопивши за рукав піджака. Та в її руках лишився тільки відірваний ґудзик...

Повернувшись додому, чомусь відразу перевірила міцність ґудзиків на твоєму одязі. Впевненість в тому, що всі вони надійно пришиті, мене заспокоїла:). 

Коли нас не стане…

Навіть коли нас не стане – залишиться він. З моїми очима і твоєю посмішкою. Впевнено крокуватиме по життю дорогою, яку вже сьогодні подумки йому благословляємо. Надія, продовження, сенс життя – син.

Сонце зігріватиме його світлі мрії, зорі – щиру душу. Він буде, добрим, він буде розумним, він буде найкращим...

Бо колись таки нас не стане…