Не слова, а щось значно більше

«Не слова» – назва благодійного творчого вечора від талановитої і неординарної Оксани Радушинської, який відбувся 2 жовтня у приміщенні обласного академічного театру ляльок «Дивень» (місто Хмельницький). Чому така назва – запитаєте ви? А тому, що то справді були не слова, а емоції, відчуття, спорідненість душ, свято. І це добре. Тому що нам усім сьогодні дуже потрібно хоча б трошки такого теплого свята.

Прекрасна зала театру, професійні ведучі (Віктор Шайда та Оксана Радушинська), чудові артисти, співаки, композитори (Марія Ясіновська, Світлана Мирвода, Маркіян Свято, Людмила Врода, гурт 2+3, Артем Ромасюков, Богдана Ясінська, Олег Круторогий, Іван Пустовий, Наталія Крилішина).

Розпочали дійство  актори театру «Дивень» містичною постановкою заслуженого артиста України Сергія Брижаня під одну з найтрепетніших поезій господині свята « А що мені дано...». Таких чудових поезій і прекрасних пісень написаних на слова Оксани Радушинської прозвучало зі сцени ще багато. Всі вони супроводжувалися гучними оплесками, до яких додалися теплі привітання від друзів та квіти від вдячних глядачів.

У фойє театру благодійним «Центром Добриня» були виставлені скриньки, куди волонтери збирали гроші для вояків у зоні АТО, разом з благодійним фондом «Центр Добриня"» та спільнотою «Хмельницький Армія SOS. Адже окрім творчості письменниця та її колеги по мистецькому цеху, більшість яких і взяла участь в концерті, зараз активно займаються допомогою тим, хто цього найбільше потребує.

Невгамовна, щира, справедлива і якоюсь мірою неземна Оксана Радушинська вкотре запалила всіх, хто прийшов того дня до театру, своїм натхненям і працездатністю.

Яскраве сонце сучасної української літератури, яке так щедро осяває всіх нас, світи ще яскравіше з кожним новим днем!

Див. також фотозвіт: https://www.facebook.com

Тетяна і Юрій Пероганичі