Благодійний концерт у Старокостянтинові

У Старокостянтинові, що на Хмельниччині відбувся благодійний концерт на підтримку 7-го батальйону Добровольчого Українського корпусу Хмельницької області. Концертну програму для городян подарували професійні співаки, музиканти, літератори з волонтерського об’єднання «Мистецька подільська сотня». А організатором акції виступив місцевий осередок громадської організації «Правий сектор» і його керівник Павло Слободенюк.

Звісно, кожен з нас у різний спосіб вже долучався до схожих акцій, бо їх організовується не мало. І ще не раз доведеться долучитися. Просто тому, що своїх на війні не кидають. Просто тому, що чужих там немає. І в нас не буде другого шансу не віддати ворогу свою країну.

Оксана Радушинська – учасниця «Мистецької подільської сотні», ведуча, організаторка і співорганізаторка низки благодійний концертів на підтримку військових розповідає: «Варто наголосити, що «Мистецька подільська сотня» офіційно не підтримує жодну політичну силу, не представляє жодну владну, культурну чи силову структуру. Але ми співпрацюємо з усіма, хто допомагає армійцям. Це – головна мета нашої благодійної співочо-музичної діяльності. Відтак одразу погодилися на пропозицію провести благодійний концерт. А надто – в моєму рідному місті. Відрадно, що акцію підтримала міська влада, приміщення надав 42 Гарнізонний Будинок офіцерів. Надзвичайно приємно, що на концерт завітало немало городян. Не скажу, що зала на 700 місць була заповнена вщерть, проте завітали люди різного віку: були старшокласники, були молоді пари з дітками, старші люди, бюджетники, інтелігенція – багато знайомих облич… І, як результат, – понад одинадцять тисяч гривень у благодійних скриньках! Вже найближчим часом на ці кошти буде закуплено необхідні речі і продукти, котрі відправлять нашим оборонцям на схід, зокрема на Донеччину.

Що ж до мистецької складової, то якісну професійну програму підготували незмінні учасники нашої «сотні»: хмельничани Віктор Шайда, Назарій Поляков, Антон Вараниця, Марина Українець (котра у день концерту відрядила чоловіка в АТО…), старокостянтинівці – Катерина Аргунова і Олександр Петрук. Долучилися до концерту два колективи 42 ГБО: танцювальний колектив «Дас-ліцей» (керівник Олександр Шевчук) та гурт «2+3» (керівник – полковник Євген Блискун). Загалом, з’їздивши з нашою «сотнею» тисячі кілометрів шпиталями і військовими частинами України, провівши десятки концертів, побачивши тисячі очей наших захисників і зібравши для них десятки тисяч гривень, я можу впевнено сказати, що пишаюся своїм рідним Старокостянтиновом і його небайдужими людьми. Бо тільки разом – переможемо!».

Фото з концерту: https://www.facebook.com

Фото Петра Радушинського