Відбулася презентація «Материнської молитви» у бібліотеці ім.Сайріддіна Айні

Сьогодні в столичній бібліотеці сімейного читання ім.Сайріддіна Айні відбулася ще одна презентація «Материнської молитви», книги поезій, яка побачила світ рівно рік тому і була присвячена Героям Майдану. 

Участь у зустрічі взяли автори збірки - Тетяна Іванчук, Світлана Макаревська, Тетяна Череп-Пероганич, а також поетеса і співачка з Дніпропетровська Олеся Чайка. Свою поезію прочитала киянка Ольга Золотаренко.

Щиро провели захід завідуюча бібліотекою Світлана Батюк та бібліотекар Ольга Соломонюк. Серед глядачів цього разу були ті, заради чийого майбутнього відбувся Майдан, іде нинішня війна - юні хлопці й дівчата,  десятикласники ЗОШ №199. Адже саме вони майбутнє України, її завтрашній день.

Запрошені на зустріч поети говорили про різне, але найбільше про те, чому присвячені поезії «Материнської молитви» та ті, які пишуться останнім часом.

Тепла атмосфера, чудова поезія, бардівська пісня, гучні оплески і спільні бажання дорослих і дітей про мир на нашій землі зробили цю презентацію незабутньою для всіх.

Більше фото: https://www.facebook.com