«Я не помітила тих днів...»

Саме так назвала свій ювілейний концерт, який відбувся 2 березня 2015 року в Київському міському будинку учителя заслужена артистка України Світлана Мирвода - жінка, якій за творчою працею, сценою, дійсно, нема коли помічати тих днів. Та й чи треба?! Коли позаду так всього багато, а попереду неодмінно буде ще більше. Більше пісень, більше виступів, більше мрій і бажань...

Як завжди чарівна, легка, щира вона взяла в полон переповнену залу, даруючи глядачам вже улюблені і зовсім нові пісні. У них - плакала і сміялася, любила і вірила, згадувала і загадувала. 

Звучали композиції на слова Лариси Петрової, Олександра Балабка, Тетяни Череп-Пероганич, Зої Кучерявої, Вадима Крищенка, Миколи Луківа, Владлена Ковтуна, Юрія Тітова, музику - Леоніда Нечипорука, Анатолія Лавренчука, Івана Пустового, Юрія Старчевода та багатьох інших.

Свої пісні дарували винуватиці свята народний артист України Мар’ян Гаденко, лідер гурту «Тартак» Сашко Положинський, дует «Росичі», Маркіян Свято, Ярослав Джусь та «Шпилясті кобзарі», Олександр Ковтуненко, Олег Дзюба, Віктор Кавун.

Як завжди, поруч з артисткою на сцені сини-соколи. Непомітно виросли. Мама, як дівча, біля них. А яка ж горда і щаслива!

А як багато квітів і привітань! Глядачі створили чергу до сцени, бо кожному хотілося сказати хоча б декілька слів прекрасній артистці і прекрасній людині. То ж хіба можна за всим цим помітити ті дні?..

***
Портал «Жінка-УКРАЇНКА» приєднується до всіх привітань, які линуть в ці дні на адресу Світлани Мирводи. Щастя, здоров’я, миру, добра! Безліч хороших пісень і таких ось чудових концертів!