Літстудія «Горлиця» Університету «УКРАЇНА» дебютувала на одному із засідань ЛІТЕРАТУРНОГО ФОРУМУ

Члени літературної студії «Горлиця» - студенти Університету «УКРАЇНА» дебютували 27 лютого на 271 засіданні Всеукраїнської творчої спілки ЛІТЕРАТУРНИЙ ФОРУМ (очільник Роман Кухарук) під назвою «Відчуй красу і силу слова». 

Вела засідання голова правління Літфоруму Тетяна Іванчук. 

Не легко це, виступати, можливо декому і вперше, перед досвідченими майстрами пера. А серед слухачів були письменники Світлана Макаревська, Анатолій Горовий, Інна Ковальчук, Віталій Міхалевський, Надія Позняк та багато інших. Але дівчатка справилися, адже кожен з їх виступів супроводжувався щирими оплесками. 

Про життя Університету «Україна» розповіла директор Імідж-центру цього закладу Ніна Головченко, про роботу літературної студії - її керівник, письменниця Тетяна Череп-Пероганич. Віршували Яніна Ярмоленко, Олександра Фролова зі своєю сестрою Дариною, Олена Мачульська, Лілія Гриценко (Данилова), Маріанна Ясько. До речі, Лілія подарувала ще й в дуеті зі своїм чоловіком Едуардом пісню, яку написала сама на свої ж слова. Неймовірно гарно звучали у їх виконанні скрипка та бандура.

Ще один дебют відбувся в рамках цього заходу - виступ семирічного вихованця столичної музичної школи № 24 Едґара Бондаренка, який сам написав музику на дитячі вірші Тетяни Череп-Пероганич та ще й особисто виконав ці пісні. Його мама, композитор та виконавиця Оксана Євсюкова, також презентувала новий твір на слова цієї ж авторки.

Програма засідання вміщувала в собі багато різноманітних виступів. Але, повертаючись, до учасників літературної студія «Горлиця», варто зауважити, що такий досвід спілкування з літераторами, неодмінно збагатить їх духовно, надихне на написання нових творів.

Варто відмітити те, що організатори заходу, які підтримують творчу молодь - на вірному шляху. Адже саме цим юнакам і дівчатам будувати завтрашній день України, і сьогодні їм неабияк  потрібен і досвід, знання саме старшого покоління.

Більше фото: https://www.facebook.com

Тетяна Нестеренко