«Безбатченки» Григорія Войтка презентовано в столиці

9 квітня у Києві в ресторані Старо на Подолі зібралися письменники, музиканти, журналісти, читачі на презентацію роману «Безбатченки» Григорія Войтка з Чернігівщини. Це переший роман написаний журналістом і краєзнавцем. Але він неодмінно займе своє чільне місце в українській сучасній літературі.

Про це говорили, критики, рецензенти, колеги по перу, які вже встигли познайомитися з цією чудовою книгою.

Детальний аналіз твору дала літературознавець, викладач університету «УКРАЇНА» Ніна Головченко (чит. http://ukrainka.org.ua/node/6878) та редактор книги , письменник Дмитро Головко.

Багато добрих слів на адресу автора прозвучало також від головного редактора журналу «Пам’ятки України» Анатолія Сєрікова, громадського діяча Юрія Пероганича, заступника голови ради Чернігівського земляцтва у місті Києві Тетяни Літошко, голови Бобровицького відділення Чернігівського земляцтва Андрія Пінчука.

Модерувала захід письменниця, журналіст, головний редактор порталу «Жінка-УКРАЇНКА» Тетяна Череп-Пероганич.

Свої поетичні автографи презентували автору учасники Майдану, поети Володимир Старостишин (свого часу він очолював районну адміністрацію Бобровицького району, де проживає автор презентованої книги), Сергій Сокольник, члени Національної спілки письменників України Лариса Петрова та Світлана Костюк.

Піснями професійно чарували і радували поети, композитори і виконавці Володимир Германов,  Юрій Старчевод з гуртом чудових гітаристів та заслужена артистка України Світлана Мирвода.

Підтримати Григорія Войтка прийшли його сини Олег, Тарас та донька Ірина зі своїми родинами

Книгу презентовано.  Тепер головну оцінку їй  має дати читач. А сам Григорій Войток вже задумався над тим, чи не взятися йому за продовження історії своїх героїв.

Презентацію організовано мистецьким порталом «Жінка–УКРАЇНКА».

Більше фото: https://www.facebook.com

Вл. інф.

Автор фото Валентин Кондратюк
Фото опубліковане на умовах
ліцензії CC BY-SA