Оголошений склад журі Всеукраїнського фестивалю любовної лірики та авторської пісні про кохання «Мовою серця»

13418433_917151811763898_2632118178281910387_o

Друзі, 20 серпня – вже неЗаБаром і навіть не за горами :) Де б ви не жили: в Києві, Харкові, Краматорську чи Херсоні, а може, в Дніпрі чи Горішніх Плавнях, у Рівному ;) Вінниці, Полтаві чи Чернівцях – одним словом, цього літа 20 серпня радимо відвідати Івано-Франківськ і подію – Всеукраїнський фестиваль любовної лірики та авторської пісні про кохання "Мовою серця".

На учасників та гостей фестивалю чекає багато приємних сюрпризів від організаторів і нові незабутні враження!

Нагадуємо, що в рамках фестивалю тривав конкурс серед поетів і виконавців. Загалом, було надіслано 118 робіт з 21 області, в т.ч. і з Республіки Крим. І вельмишановні члени журі до 20 липня визначили кожен своїх фаворитів у номінаціях.

Хто ж обиратиме переможців конкурсу?

Склад журі конкурсу, що триває в рамках першого Всеукраїнського фестивалю любовної лірики та авторської пісні про кохання "Мовою серця":

Євген Баран – український літературний критик, літературознавець, есеїст. Кандидат філологічних наук. Заслужений працівник культури України, почесний краєзнавець України, лауреат численних премій.

З 2009 року Євген Михайлович - голова Івано-Франківської обласної організації Національної спілки письменників України. Автор книг літературно-критичних текстів та есеїстики: "Замах на міражі"; "Зоїлові трени"; "Українська історична проза II половини XIX ст. і Орест Лсвицький"; "Звичайний читач"; "Навздогін дев'яностим"; "Читацький щоденник — 2005"; "Порнографічна сутність правди"; «Наодинці з літературою»; "У полоні стереотипів та інші есеї"; "Тиша запитань»"; "Дев'яності навиворіт"; "Повторення пройденого"; "Шоколадна Україна"; "Недописана книга". Перекладає з польської мови. Євген Баран с членом редакційної ради журналів «Перевал» та «Дзвіночок»; заступник головного редактора журналу «Золота ПЕКТОРАЛЬ». Упорядник і співупорядник численних видань.

Тетяна Белімова – українська письменниця, автор трьох книг прози, лауреат Міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова" 2012, лауреат гран-прі конкурсу, автор підручника "Проза українського модернізму". 

Народилася і все життя мешкає в Києві. Художньою літературою почала цікавитися рано, саме тому обрала фах філолога. З 1990-х Інститут філології КНУ - її almamater. У його стінах Тетяна навчалась, захистила дисертацію з історії української літератури, зрозуміла хто вона є. Письменницька кар'єра Тетяни Бєлімової тісно пов'язана з Міжнародним літературним конкурсом "Коронація слова". Надіславши у 2012 році туди свій дебютний роман, Тетяна отримала III премію... Наступний її твір "Вільний світ" отримав Гран-Прі конкурсу в номінації романи. Сьогодні Тетяна Белімова - автор трьох книжок прози. Також її новели й оповідання публікували "Літературна Україна", часописи "Кур'єр Кривбасу" і "Дніпро". Мала проза друкувалася у збірках "П'ять Зірок", "Львів. Кава. Любов", "Теплі історії у стилі блюз". Поезію пише рідко. Здебільшого розміщує її в Інтернеті. Найбільш вагомою поетичною публікацією вважає власну участь в антології віршів "Небесна сотня". Також Тетяна є автором понад 40 літературознавчих статей та рецензій і підручника "Проза українського модернізму".

Йордана Дранчук –  Івано-Франківська мисткиня, лікар. Лауреат літературної премії ім. Марійки Підгїрянки, лауреат літературної премії ім. Б. Лепкого, лауреат численних всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів в галузі інструментального музичного мистецтва (скрипка) та пісенних конкурсів (авторська пісня).

Стипендіат Президента України. Поет, композитор, музикант, бард. За сумісництвом - фотохудожник і багатодітна мама.

 

Леся Мудрак — українська письменниця, філолог, перекладач, критик, громадський діяч. Кандидат філологічних наук. Член Національної спілки письменників України, Незалежної асоціації журналістів та Громадської ради при Міністерстві культури України. А ще Леся Мудрак - активний громадський діяч, лауреат міжнародних фестивалів, організатор міжнародних і всеукраїнських літературно-мистецьких проектів.

Леся Мудрак є втором збірок: «Оголена самотність» (Київ, 2006); «Горизонтальна зебра» (Київ, 2009. у співавторстві з Юрісм Ковалівим); «ТекС-ТИ-ЛЬ & libido» (рефлексії) (Київ, 2015). Твори опубліковані у збірках «Ніч еротичної поезії», «Ніч Еротичної Поезії non-stop» та інших. Вірші перекладені польскою. німецькою, білоруською, болгарською, англійською та албанською мовами.

Тетяна Череп-Пероганич – українська письменниця (член НСПУ), журналіст, 
громадська діячка. Тетяна є авторкою дев'яти книжок прози та поезії, лауреат
багатьох літературних конкурсів та премій. Окремі її твори перекладені польською,
англійською та болгарською мовами.

 

 

На цей час триває етап запрошення конкурсантів і учасників фестивалю. Запрошені повинні підтвердити свою участь до 01.08.2016.

Фото членів журі: Facebook

Джерело: http://book-ua.net/…