АССА

АССА. Більше Світла

АССА. Більше Світла (Music Video 2017)

"АССА" подарувала прихильникам український репертуар і неймовірний позитив

Днями український гурт «АССА» влаштував справжній Зимовий концерт у затишному Cadillac art club. Легка святкова атмосфера, неодмінні зимові атрибути і, звичайно ж, пісні від яскравого представника нової генерації української рок-музики – зробили  вечір своїх шанувальників незабутнім!

АССА. Волхв (Single 2016)

 

«АССА». Заворожи мені, волхве

Слова – Тарас Шевченко
Музика, голос – Тетяна Власова (гурт "АССА")
Музика, клавіші – Євген Манн

Культура і життя, №№ 4, 5, 2016

Всеукраїнський тижневик «Культура і життя»:

Серед публікацій 4-го числа газети «Культура і життя» за 2016 рік інтерв'ю Тетяни Череп-Пероганич із Сергієм Пантюком «Мій „Віршень“» і матеріали про творче подружжя Анатолія та Світлани Костюк «Кохання окрилює і надихає».

До 5-го числа цієї газети увійшли, зокрема, публікація «Коли радість одна на двох» про молоде подружжя Дмитра і Тетяни Власових, які рік тому створили гурт «АССА», а також інформація про те, що до громадської ініціативи з відзначення 200-ліття слобожанського поета-романтика першої половини ХІХ століття Михайла Петренка «Дивлюсь я на небо» долучився мистецький портал «Жінка-УКРАЇНКА».

Переклад вірша Михайла Петренка польською мовою, виконав гість порталу, польський поет, журналіст, перекладач, редактор, публіцист, автор поетичних книжок і численних публікацій в антологіях та альманахах Казімєж Бурнат.

«АССА». «Щастя моє» (New Year 2016 acoustic version)

Музика, лірика, голос – Тетяна Власова
Клавіші – Євген Манн
Зведення, саунд – Дмитро Власов

9 жовтня в Києві - сольний концерт гурту «АССА

image001

9 жовтня в арт-пабі «Бочка на Подолі» відбудеться концерт групи «АССА» – яскравого представника нової генерації української рок-музики. Гурт представить оновлену сольну програму і традиційно обіцяє гостям концерту безліч сюрпризів.

«Поки ми звучимо – буде кому мріяти», – цим рядком «АССА» починає свої концерти, миттєво налаштовуючи гостей на ліричний лад. У мелодійність кожної пісні групи вриваються то ніжні звуки скрипки, то справжній рок-драйв. Осіння меланхолія тут переплітається зі справжньою жагою до життя, а передбачити, якою буде наступна хвилина концерту, неможливо. Глядачам залишається просто розслабитися і насолоджуватися надихаючою музикою і неймовірно проникливими текстами пісень.

«АССА»: пісні, які дарують світло

Тетяна і Дмитро Власові - чудове подружжя, серця яких випромінюють теплі почуття, народжені справжньою  любов’ю. А ще поруч з ними ніколи не сумно, бо там, де вони - завжди музика і пісня. Удвох від початку і створили гурт «АССА».

Експерементували з репертуаром, підбирали команду, активно брали участь в різноманітних мистецьких заходах... До того ж, Тетяна Власова, солістка гурту, писала музику і вірші, які сьогодні українці, та й не тільки, знають напам’ять. Особливо ті, які стосуються подій на Майдані.

І ось, 29 травня, у арт-пабі «Бочка на Подолі» відбувся перший сольний концерт рок-гурту «АССА».

Гурт «АССА» подарує Києву «Більше Світла»

Асса29 травня в арт-пабі «Бочка на Подолі» відбудеться концерт рок-гурту «АССА». В останню п'ятницю весни гурт представить у Києві першу сольну програму «Більше Світла».

Кожен виступ групи «АССА» – справжнє шоу, в якому дивним чином поєднуються ніжність і драйв, чуттєвість і відчайдушність, лірика і рок-мотиви. Пісні «АССИ» – це проникливі тексти в поєднанні з мелодійною музикою, ніжними звуками скрипки і яскравим вокалом фронтвумен групи Тетяни Власової. Одна за одною, вони немов захоплюють слухачів у своєрідне шаманське коло, дозволяючи їм і розслабитися, і насолодитися музикою, і подумати про важливе.

– Кожна пісня програми «Більше Світла» лаконічна і, в той же час, багатозначна. А всіх їх об'єднує одне – прагнення наповнити світ любов'ю, красою і яскравим світлом, – говорить вокалістка і автор пісень групи «АССА» Тетяна Власова.

Кілька пісень, які прозвучать на концерті, гурт виконає вперше. «АССА» обіцяє також безліч сюрпризів, без яких не обходиться жоден виступ групи. На гарний настрій вечора налаштує завзятий колектив «Мина карті».

Проводжаємо весну разом із гуртом «АССА» 29 травня в арт-пабі «Бочка на Подолі» (вул. Верхній Вал, 22). Початок о 19.30. Вхід: 50 грн.

Об'єднати вміст