Власов Дмитро

Культура і життя, №№ 4, 5, 2016

Всеукраїнський тижневик «Культура і життя»:

Серед публікацій 4-го числа газети «Культура і життя» за 2016 рік інтерв'ю Тетяни Череп-Пероганич із Сергієм Пантюком «Мій „Віршень“» і матеріали про творче подружжя Анатолія та Світлани Костюк «Кохання окрилює і надихає».

До 5-го числа цієї газети увійшли, зокрема, публікація «Коли радість одна на двох» про молоде подружжя Дмитра і Тетяни Власових, які рік тому створили гурт «АССА», а також інформація про те, що до громадської ініціативи з відзначення 200-ліття слобожанського поета-романтика першої половини ХІХ століття Михайла Петренка «Дивлюсь я на небо» долучився мистецький портал «Жінка-УКРАЇНКА».

Переклад вірша Михайла Петренка польською мовою, виконав гість порталу, польський поет, журналіст, перекладач, редактор, публіцист, автор поетичних книжок і численних публікацій в антологіях та альманахах Казімєж Бурнат.

Про Майдан...

Довелося нам вчора…
…потрапити на Майдан.

Цього разу я не стану висловлювати свою думку стосовно того, що там відбувається. Просто розкажу те, що бачили очі.

Каталися на велосипедах знайомим маршрутом. Вирішили завернути на Майдан. Перше, що кинулося в очі, перше, що відрізняє Майдан нинішній від того, який ми бачили два місяці тому – сувеніри. Вся площа затикана різного калібру торгівельними точками, що блищать жовтоблакитними кольорами.

- Купуйте обкладинки на пачпорт! Стильні! Патріотичні! – верещить хлопчик.
- І дуже доречні, - кажу я йому, проходячи повз.
- І місце для торгівлі що треба, - додає дружина, яка йде позаду.
Хлопчик тимчасово затикається.

Западенка і «кацапо-бандерівець»

Як лучанка примусила плакати тисячі людей із Майдану.

Такі знайомства додають віри у людську щирість. поясню. Уже десять років, як столична, але все ж назавжди лучанка Тетяна Власова при зустрічі розповідала небагато: про те, як її вірші, народжені Майданом, розходилися в мережі з шаленою швидкістю, як плакала разом з усіма, кому довелося спробувати смак революціюї Гідності, як раптом відчула себе такою патріоткою, що аж знову… заплакала.

"АССА" на презентації збірки "Материнська молитва: Українки - героям Майдану"

Тетяна Власова - одна з авторів поетичної збірки, яку було презентовано 9 березня в Українському домі.

Вона не тільки пише вірші, а й з чоловіком Дмитром заснували гурт "АССА", у якого, сподіваємося, велике майбутнє у мирній, щасливій, новій Україні.

А вона буде такою неодмінно!

Слава Україні!

Дмитро Власов — музикант

Народився в Санкт-Петербурзі в родині військовослужбовця. В дитинстві переїхав до Києва, де зараз і живе.

Любить дружину, музику, мотоцикли і готувати смачні страви. 

У 2013 році разом із дружиною Тетяною створив гурт «АССА». У січні 2014 року виступали на головній сцені Майдану, Революційному Літературному Марафоні, були гостями інших культурних та мистецьких подій, пов’язаних із Майданом.

Об'єднати вміст