«Осінь у камуфляжі» — книга, яка здатна зігріти взимку

У видавництві ПП Щербатих О.В. (місто Кременчук) побачила світ збірка поезій «Осінь у камуфляжі». Фінансували видання цієї чудової і необхідної багатьом сьогодні книги самі автори.

Ініціатором створення збірника, упорядником виступила поетеса Таїсія Цибульська:

- В наш час кожен повинен робити те, що уміє найкраще. Хтось тримає автомат, хтось перо. Спочатку я проснулася із словами у голові...осінь у камуфляжі. Думала, що це буде вірш, а потім відчула, що повинно бути щось більше. Так з'явилася ідея книжки. Запитала друзів-поетів, вони підтримали. Хотілося, щоб книга була не лише патріотичною, але й відкривала звичайні людські почуття, любов і красу. Війна не триватиме вічно, а серце не повинно палати лише ненавистю.

Збірка містить вірші поетів з усіх куточків України. Серед тридцяти одного автора і учасниці порталу «Жінка-УКРАЇНКА»: Маріанна Задорожна Світлана Костюк, Лариса Омельченко, Тетяна П’янкова, Віталія Савченко, Галина ФесюкТетяна Череп-ПероганичЛюдмила Яцура. Ще один автор, Олександр Куліда із села Стара Басань, що на Чернігівщині, нині перебуває на службі в українській армії в зоні АТО.

«Ти тримаєш у своїх руках не просто вірші. Не просто збірочку поезій... Це згусток живої енергії, сформований із творчих енергій авторів, що втілився в книгу. Кожен автор промовляє з любов’ю. Кожен ділиться тим, що було посіяне, мов озимина тривожної осені 2013-го... Тим, що не вимерзло серед холоду зими і дало сходи весною 2014-го. Що пекло у серцях і тяглося до Неба під гарячим літнім сонцем, та рясно й болісно зродило восени...

Ця книга не схожа на ті, що були досі. Вона особлива. Осінь у камуфляжі...», - розпочинає такими словами передмову одна з авторів збірки Адель Станіславська.

Книга вже пішла до читача, а головне - вона пішла на схід, до тих, кого норовливої зими хочеться зігріти теплом натхненної осені.