Наприкінці 2016 року у Видавничо-поліграфічному комплексі Університету «Україна» в рамках серії «Випускники Університету «Україна» побачила світ збірка творів «Люблю життя!». До книги увійшли найліпші зразки поетичної та прозової творчості випускників Університету «Україна». Колишніх студентів об’єднує не лише спільна «Альма-матер», а й щира любов до творчості та літератури: дехто з них присвятив своє життя красному письменству, а для декого поезія і проза стали розрадою, острівцем світла серед життєвих негараздів. Кожен з авторів збірки вартий стати героєм власної книги Життя. Серед них є люди різних професій – і юристи, і журналісти, і вчителі. Певна частина авторів мають інвалідність. Проте ні порушення зору, ні потреба в інвалідній колясці не стають на заваді творчості та активній життєвій позиції.
У Видавничо-друкарському комплексі Університету «Україна» наприкінці 2016 року побачила світ збірка творів випускників Університету «Україна» «Люблю життя!».
Організаторами проекту є Імідж-центр Університету «Україна» та літературна студія «Горлиця» за підтримки Університету «Україна».
До видання увійшли твори Геннадія ГОРОВОГО, Лілії ЗАВОЙСЬКОЇ, Альони ЗАГРЕБЕЛЬНОЇ, Анни КРЮКОВОЇ, Світлани ПАТРИ, Світлани ПРОНІНОЇ, Оксани РАДУШИНСЬКОЇ, Олександра ЧОРНОГО.
Пропонуємо ознайомитися із творами, що увійшли до збірки.
21 грудня 2016 року в Університеті «Україна» в рамках зібрання літературної студії «Горлиця» презентували книгу «Люблю життя!» (2016), у якій зібрано твори обдарованих випускників.
Модерувала зустріч директор Імідж-центру Університету «Україна», кандидат педагогічних наук, доцент, член НСЖУ Ніна Головченко.
Збірка творів «Люблю життя!» започатковує нову серію видань Університету «Україна» – «Випускники Університету Україна». Ця збірка демонструє родзинку стратегії університету, де створено умови для фахового і творчого зростання всім, хто прагне повної особистісної самореалізації. І для обдарованої молоді з інвалідністю в тому числі.
Революційні події 2013-2014 р.р. та військові дії на Донбасі, що тривають і досі, не залишили байдужими багатьох громадян і озиваються в людях потребою дії. Хтось пішов на війну, хтось став волонтером, а хтось пише вірші. Поезія – такий вид мистецтва, що відгукується на всі події в житті та серці людини. Така у поета потреба – зреагувати на біль чи радість римованим словом. Часто це слово стає епосом, народним літописом, що розповідає про відчуття людини під час буремних епохальних подій. І ці відчуття промовляють часом красномовніше, ніж історичні факти чи статистика.
Лілія ЗАВОЙСЬКА, випускниця Університету «Україна», ніколи не була байдужою до долі Батьківщини. 2015 року в київському видавництві «Логос» вийшла друком збірка її поезій «Революція Гідності / Война моими стихами». Написані ці вірші у різні періоди, проте левову частку збірки складає поезія, написана протягом 2013-2015 р.р.