Тетяна Грицан-Чонка

Тетяна Грицан-Чонка

Тетяна Василівна Грицан-Чонка народилася 29 квітня 1964 року в мальовничому гірському селі Вільхівці, що на Закарпатті, у селянській родині. Автор 10 збірок поезії, співавтор 23 антологій та альманахів. Член НСПУ. 

Тетяна Грицан-Чонка: Лелечий край

Лелечий край
Кровинка
України...
Сон?
Чи відзвук звівся?
Весь світ
Навколо кривди
Затаївся,
А ти уторувати
Хочеш правди вік,
Знайти реваншу
Слід.

Поезія Тетяни Грицан-Чонки

Не заярмити інтелект

Вийти у тиші на звуки,
У сутінках укмітити світло,
В собі знайти себе.

Спів молитовний

Проза Тетяни Грицан-Чонки

Горіх і витії душі

Люди понятия не имеют о том, как выбираться из своего ментального леса. ( … ) Вы говорите о зрелых решениях. В этом лесу возраст не имеет никакого отношения к индивидуальной способности принимать решения. Здесь имеет значение только опыт. Даже дитя малое, если знает путь, проведет вас лучше, чем вы сами, если заблудитесь. При таких обстоятельствах точнее было б сказать, что это дитя взрослее вас. ( … ).

Все мы лишь дети перед Богом. Сама жизнь это великая школа, и наши уроки не кончатся до тех пор, пока мы не осознаем, кем являемся на самом деле        

Парамахамса Йогананда

Банош

Рецепт від Тетяни Грицан-Чонки

За гуцульськими традиціями банош як і бринзу споконвіку готують виключно чоловіки, бо вівчарство і все, що з ним зв’язано, — справа чоловіча.  Як кажуть гуцули: той банош, що подають в ресторанах,кафе  або барах, те, що готують вдома на плиті, називати баношем важко. Бо ж справжній банош готують на вогні, щоб димом пропах.

Ця страва – повсякденна гуцульська їжа і з ‘являється на гуцульському столі 2-3 рази на тиждень.

Об'єднати вміст