Мистецький Арсенал

«Хочу бути художником!» - виставка картин Катерини Білокур відкрилася у Мистецькому Арсеналі

16 червня 2015 року в Мистецькому Арсеналі відкрилася виставка Катерини Білокур, однієї з найбільш відомих і водночас незнаних українських художниць ХХ сторіччя.

На безпрецедентній виставці вперше в історії незалежної України в одному виставковому проекті  представлено майже весь творчий доробок Катерини Білокур з колекції Музею українського народного декоративного мистецтва, Яготинського історичного музею, та інших провідних українських музеїв. Це близько 100 шедеврів, серед яких і олійний живопис, і малюнки, і невеличкі нариси. Нарешті, глядачі матимуть змогу  оцінити всі грані таланту унікальної художниці, яка є одним із символів української культури.

«КОЛОДІЙ» — творча майстерня травоплетіння Лесі Колосенко

В рамках Міжнародного фестивалю традиційних культур «ЕтноСвіт» у «Мистецькому Арсеналі», за підтримки Благодійного фонду «КОЛО» діятиме творча майстерня травоплетіння Лесі Колосенко - «КОЛОДІЙ».

Запрошуються діти до навчання: 15 травня (16.00-18.00); 16 травня (15.00-19.00); 17 травня (12.00-15.00, 16.00-19.00). Довідки за телефоном +38 063 799 71 61.

Запрошення на стенд «Склянка часу*Zeitglas» на Книжковому арсеналі»

Міжнародний журнал та видавництво «Склянка Часу*Zeitglas», в якості медіа-партнера, братиме участь у V-му міжнародному фестивалі «Книжковий арсенал», який відбудеться у Києві із 22 по 26 квітня 2015.

У рамках форуму буде відзначатися 20-ліття міжнародного літературно-мистецького журналу «Склянка Часу*Zeitglas», представлено творчій колектив журналу, книги авторів журналу та презентовано 12-й випуск «Антології сучасної новелістики та лірики України». 

Нагородження премією імені Бориса Возницького 2015

1

15 квітня о 16:00 відбудеться друге вручення Премії імені Бориса Возницького «За вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи України».

Премію засновано НКММК «Мистецький Арсенал» спільно з Львівською Національною галереєю мистецтв ім. Б. Возницького та Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» у квітні 2013 року.

Міжмузейний арт-проект «ВІКНА», 5.02 – 1.03 у Мистецькому Арсеналі

3У Мистецькому Арсеналі з 5 лютого до 1 березня в рамках проекту ВІКНА вперше експонуватимуться  100 унікальних українських етностроїв кінця ХІХ – початку ХХ ст. із провідних музейних колекцій.

Різдвяний Арсенал 2014

ЯРМАРОК  «РІЗДВЯНИЙ АРСЕНАЛ»

Дати проведення: 17 - 21 грудня  2014 року

Місце проведення:  Мистецький Арсенал

Початок роботи:  17 грудня  з 15:00 до 21:00

Офіційне відкриття :  17 грудня  о 18:00

Організатори  проекту:

НКММК «Мистецький Арсенал»,

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал»

Ярмарок «Різдвяний арсенал»

6Мистецький Арсенал гостинно запрошує усіх на ярмарок "Різдвяний Арсенал", який відбудеться з 17 до 21 грудня!

Відкриття:  17 грудня  з 15:00 до 21:00

Організатори  проекту:

  • НКММК «Мистецький Арсенал»,
  • Благодійний фонд «Мистецький Арсенал»

…Саме тут ваші чарівні мрії стануть реальністю, адже магія різдвяного настрою складається із безлічі ледь помітних деталей – із вашого бажання зробити близькій людині найкращий подарунок, із зустрічей та часу, проведеного із близькими, із запахів меду, кориці і мандаринів, із блиску ялинкових прикрас, брязкотіння срібних дзвіночків і відлуння колядок і щедрівок…

IX ART-KYIV Contemporary 2014

AKC_startpageФорум художніх проектів

Дати: 18 - 30 листопада

Місце: НКММК “Мистецький Арсенал”

Відкриття виставки Тараса Ковача та Анни Сорокової «Усвідомлення Можливостей»

23 жовтня в Малій галереї Мистецького Арсеналу відбудеться відкриття виставки Тараса Ковача та Анни Сорокової «Усвідомлення Можливостей»

Ті процеси, які відбуваються зараз у нашому суспільстві - це «виклики» з якими воно не мало справи раніше. Але свідомість людини не завжди може прийняти нову для себе реальність. З одного боку не може прийняти, з іншого - навіть найдеструктивніші процеси намагається гармонізувати. Стан напруги, тривоги, руйнації – яким чином впливають вони на людину?  Викликають паніку, страх, або, навпаки, змушують діяти і подібні моменти є моментами розвитку? Що відбувається всередині кожного, які трансформації, як людина реагує і «освоює» нову дійсність?

Благодійна акція «З теплом у серці»

image001Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал»

Благодійний проект АРСЕНАЛ ДОБРИХ СПРАВ

«З ТЕПЛОМ У СЕРЦІ»

Благодійна акція, ініційована пані Мариною Порошенко

14 жовтня від Мистецького Арсеналу  у зону АТО відбув перший «теплий караван» благодійної акції “З теплом у серці”, ініційованої пані Мариною Порошенко. 15 жовтня першою леді України та Наталією Заболотною, генеральним директором Мистецького Арсеналу теплий одяг, взуття та інші корисні речі було особисто передано військовим на передовій та дітям-сиротам у Донецькій області.

Благодійна акція «З теплом у серці»

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» в рамках благодійного проекту АРСЕНАЛ ДОБРИХ СПРАВ Запрошує долучитися до акції, ініційованої пані Мариною Порошенко «З ТЕПЛОМ У СЕРЦІ»

Шановні друзі!

Дитячий фестиваль у Мистецькому Арсеналі

ІННОВАЦІЙНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ ДЛЯ ДІТЕЙ, ПІДЛІТКІВ «АРСЕНАЛ ІДЕЙ» запрошує на ФЕСТИВАЛЬ «МИР У ДИТЯЧИХ ДОЛОНЯХ» у Мистецькому Арсеналі 23.09 – 28.09. 2014 р.

23 вересня у Мистецькому Арсеналі відбудеться відкриття Першого дитячого фестивалю «Мир у дитячих долонях», який поєднає мистецтво, науку, інновації, літературу, театр, анімацію, арт-терапію, різні види творчості для дітей та сімейного дозвілля.

Об'єднати вміст