Вітання

Вікторія Васалатій — дипломант фестивалю «Марія»

Акторка Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка Вікторія Васалатій  здобула нагороду XIV-го міжнародного театрального фестивалю жіночих монодрам «Марія» за виставу «Я — Квітка».

З Новим роком!

Традиційне вітання з Новим роком і Різдвом — ілюструємо картиною від художниці Тетяни Кобзар.

Хай 2017 принесе мир, радість, достаток в кожну українську родину! Щастя вам, друзі, і добра!!!

20161130_122620

Прийміть щирі вітання зі Святою Трійцею!

зелен_ святаДорогі друзі!

Прийміть щирі вітання зі Святою Трійцею!

Є традиція до цього свята прикрашати домівки свіжою зеленню, як символом очищення, відродження, оновлення. Хай же любов та Божа благодать прийдуть у кожну Вашу домівку! Нехай Господь зішле на нашу Україну мир, спокій та добро!

Бажаю Вам зустріти Святу Трійцю з добрими надіями, світлими помислами, намірами та добрими справами, з вірою та впевненістю у наше з Вами щасливе завтра!

Вітання з Благовіщенням!

благовіщення

Вся природа розцвітає,
Благу звістку зустрічає!
Просим в тебе, Божа мати,
Миру, щастя, Благодаті!

 

ТИХА МОЛИТВА

У тихій молитві до Бога звертаюсь,
В гріхах своїх вільних й невільних покаюсь.
Попрошу пробачення в рідних, у себе,
Бо тиха молитва – душевна потреба.

Новорічні вітання від Мирослави Данилевської-Милян

З Новим роком!

Колегам по перу

Всім поіменно: щастя та добра.
Хай, мов птахи, злітають з-під пера
Дзвінкі слова у вірші чи в есе –
Радійте, мрійте і пишіть про все.
 
Хай до душі відкриється душа,
Бо розбрат не вартує і гроша.
Любов, повага поєднає нас.
З Новим вас роком! З Богом! В добрий час!

Наснаги зичимо Галині Фесюк!

215958_179507635433653_2673033_nДнями письменницю, краєзнавця, громадську діячку Галину Фесюк призначено керівником відділу культури і туризму Жовківської РДА на Львівщині.

Щиро вітаємо нашу героїню, вірного друга мистецького порталу «Жінка-УКРАЇНКА». 

На рахунку пані Галини багато добрих справ, спрямованих на розвиток культурного життя Жовківщини. Тепер, впевнені, їх стане ще більше.

Отже наснаги і добра, цікавих ідей і успішного втілення їх в життя. А ще - вірних друзів та однодумців!

Сила її слова, материнської любові та молитви нас скріплює і підносить

dragun57Вже 15-ий рік проживає у Вербовці. В угорськомовному селі її добре знають всі: і дорослі, і малі. На Головну вулицю, до двору Драгунів листоноша завжди завертає з кіпкою листів. У Вербовець вони надходять, адресовані їй не лише з різних кінців України, але й сусіднього зарубіжжя.

І неспроста. 25-го червня цього року дитяча  письменниця і поетеса, фольклорист і казкарка, драматург і оповідачка цікавих легенд, переказів, бувальщин Юлія Юріївна Драгун святкує свої зоресяйні 60.

З рук цієї простої і скромної жінки трудівниці, яка вже 8 років поспіль чарує читачів красою і глибиною рідного слова, його мелодійністю і передзвоном освіжаючої свіжості і радості, цілющої сили і бадьорості народжуються одухотворені нею вірші.

6 червня - День журналіста

6 червня в Україні відзначають День журналіста. Це професійне свято встановлене Указом Президента України від 25 травня 1994 року. За дату обрано день вступу Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів у 1992-му році.

Портал «Жінка-УКРАЇНКА» щиро вітає колег по перу. Дякує за цікаву інформацію, оперативні новини, взаєморозуміння та співпрацю. Хай в житті кожного буде багато натхнення і добра!

Вітаємо з Новим 2015 роком!

Дорогі наші друзі, учасники і шанувальники порталу «Жінка-УКРАЇНКА»!

Щиро вітаємо усіх з новорічними святами!

Рік, що минає, був нелегким для України і кожного з нас. Але ми дякуємо Вам за те, що навіть в такий непростий час, постійно відчували Вашу підтримку та допомогу.

Щось вдалося, щось ні, а щось ще неодмінно вдасться. Попереду новий рік, нові задуми, проекти…

Добра Вам і Вашим родинам! Світла, радості, миру! 

З повагою Юрій і Тетяна Пероганичі

Привітання з нагоди свята

Мужні воїни!

День Святого Миколая усі пам'ятають із самого дитинства.  Коли було так тепло і затишно.  Коли, разом із татком і мамою ти прикрашав ялиночку, коли був маленьким і коли мама наказувала : «Почисть чобіточки і вистав надвір.  Якщо ти був чемним цілий рік, святий Миколай дасть тобі подаруночок.»  І тепер дітки теж чекають захоплено Дня Святого Миколая, яки ходить тишком-нишком і під вікном залишає малечі подаруночки в крихітних чобіточках.  Але, цього року цей Миколай не такий як завжди… Хоча маленькі пустунці так само захопливо чекають Миколая із його подаруночками.  Але, в їх дитинство ввійшло і інше слово.  І це страшнее слово – слово «ВІЙНА».  І вона зробила їх трішечки- трішечки старшими.  І вони не тільки чекають на подаруночки.  Вони їх створюють і дарують.  Дарують ВАМ, СВОЇМ ЗАХИСНИКАМ. Онука моєї сусідки прийшла додому і сказала: «В Україні війна і нам треба робюити подаруночки для Наших Воїнів.»  І це маля понесло до школи цукерочки для того, щоб «Нашим Воїнам там, далеко стало солодше і вони пригадали, як самі були дітками.»

День Збройних Сил України (Відео)

6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Це свято з'явилося завдяки відповідній постанові Верховної Ради, якою в 1993 році була відзначена річниця ухвалення закону «Про Збройні Сили України».

Зазвичай, у цей день всіх солдатів строкової та контрактної служби, а також офіцерський склад вітає президент країни та міністр оборони.

Зі святом!

Сьогодні, 9 листопада, разом із Днем писемності та мови ми відзначаємо і професійне свято працівників культури та майстрів народного мистецтва. 

Працівники культури, наші дорогі умільці - це не професії, а доля, це не лише сумлінна праця, а й високе творче горіння.

Зичимо усім добра і натхнення на працю під мирним небом України!

Об'єднати вміст