Імпрези

У Володарськ-Волинському зібрали книги та іграшки для діток, які мешкають в зоні АТО

Минулої суботи засновники порталу«Жінка-Українка» разом із заслуженою артисткою України Світланою Мирводою та композитором, поетом, виконавцем Юрієм Старчеводом познайомилися з чудвим Володарськ-Волинським Житомирської області, та приєднавшись до акції «Теплі долоні», яку організувала письменниця Тетяна Винник (збір іграшок та книжок для дітей, які мешкають в зоні АТО), презентували жителям селища музично-поетичну імпрезу «Золото осені, тепло душі».

«Світло душі» — мистецька імпреза

Afisha

Веб-портал «Жінка–УКРАЇНКА» запрошує усіх на велику мистецьку імпрезу, яка відбудеться 25 травня 2015 року о 18:30 в Київському міському будинку учителя (вул. Володимирська, 57). 

Світлом своєї душі щиро зігріють глядача у цей непростий час прекрасні українські виконавці: Народний артист України Олександр Василенко, Заслужені артисти України Світлана Мирвода, Леся Горова, лауреати міжнародних, всеукраїнських пісенних фестивалів та конкурсів Тетяна Кисляк, Олеся Сінчук, Ірина Шевченко, Юрій Старчевод, «Германов», Тетяна Франченко, Євгеній Кравченко, Олександра Стецюк, а також гурт «Фата Моргана», народний фольклорний колектив «Вербиченька» та інші. 

Вас зачарує фрагментом вистави актриса театру «Міст» Уляна Ліб. Свою нову книгу презентує поетеса Тетяна Іванчук. 

Ведуча: заслужена артистка України Світлана Мирвода.

Патріотичні зустрічі

Олена Печорна-3

Час тепер – такий, що потрібно якомога більше розповідати молоді про справжніх патріотів України, героїчне минуле нашої держави та самовіддану, мужню боротьбу за нашу Незалежність, подвиги воїнів-земляків, котрі зараз захищають Батьківщину від ворожої агресії путінської Росії.

У Чернігівській центральній бібліотеці імені Михайла Коцюбинського започаткували цікаві творчі імпрези в новому форматі – саме патріотичних зустрічей. Відкрила їх письменниця та бібліотекар Олена Печорна з селища Михайло-Коцюбинське Чернігівського району. Вона – вже відома широкому загалу читачів, адже три її романи побачили світ у популярному видавництві «Клуб сімейного дозвілля». Молода талановита літераторка – лауреат премій імені Михайла Коцюбинського та Олеся Гончара.

«Криниця» збирає друзів

Ічнянське об’єднання літераторів «Криниця» знають не лише в Україні, а вже й за кордоном. Адже «криничанкою» стала, наприклад, письменниця з Болівії: дізнавшись про добрі справи українців, поважна пані попросила прийняти її до такого чудового літературно-мистецького товариства.

«Кожною з вісімдесяти виданих книжок опікувався Віктор Кияновський!»

Об'єднати вміст