Франченко Тетяна

Польські пісні Ф. Шопена в сучасних українських перекладах

Фридерик Шопен відомий головним чином як автор численних фортепіанних творів. В той же час Ф.Шопен є автором принаймні 20 пісень на тексти польською мовою, які залишаються в Україні маловідомими.

Учасники концерту «Польські пісні Ф. Шопена» вирішили заповнити цю прогалину і виконати усі пісні Ф. Шопена в одному концерті. А щоб слухачі отримали більше задоволення і відчули, про що писав Ф. Шопен – усі його романси вони виконали українською! Ці пісні різноманітні за жанром і тематикою – серед них є пісні про кохання, є жартівлива «гулянка», і є трагічні пісні, навіяні часами антиросійського повстання 1830-х років.

В концерті взяли участь солісти – заслужений діяч мистецтв Оксана Петрикова, заслужена артистка України Оксана Дондик, заслужений працівник культури Галина Швидків, а також лауреати міжнародних конкурсів Роман Шнуренко, Павло Денисенко, Сергій Борисенко, Маркіян Свято, Тетяна Киченко, Надія Більдій та Аліна Сердека, концертмейстери Ірина Козачук, Андрій Бондаренко, Григорій Ганзбург.

Написані на слова А.Міцкевича, В.Вітвицького та інших польських поетів пісні прозвучали в сучасних перекладах Олени О’Лір, Тетяни Череп-Пероганич, Валерія Яковчука, Анни Багряної, Лілії Батюк-Нечипоренко, Романа Бойчука, Ольги Бреславської, Любові Відути, Івана Іщенка та Тетяни Франченко.

Благодійний концерт гурту «Колодія»

11928741_10204671084163896_5020119084234910253_n31 серпня в арт-кафе «Рiano-cafe» відбувся благодійний концерт гурту «Колодія». Гурт створений у 2006 році студентами консерваторії й університету культури, які мали бажання співати українські народні пісні. З тих пір колектив виступав в музеї у Пирогові, у Будинку вчителя, Будинку вчених, у Хлібній палаті в Софії Київській, на різних художніх виставках, поетичних презентаціях, на ювілеї Кловського ліцею, а також брав участь у прем'єрній постановці балету Андрія Бондаренка «Ходить гарбуз по городу». 

Концерт гурту Колодія, пісні Тетяни Франченко

Колод_я аф_шаВ понеділок, 31 серпня о 20.30 відбудеться концерт гурту Колодія.

Лунатимуть українські народні пісні у власних обробках гурту та авторські пісні Тетяни Франченко

Гурт  запрошує співати з ними найвідоміші українські пісні! а за бажанням - матимемо можливість співати ще й в караоке :) 

Гарний вечір, приємна музика, позитивний заряд гарантований! ;) 

Вхід - благодійні внески.

Основна частина коштів буде віддана для закупівлі амуніції в 93 бригаду с. Піски, с. Водяне, 17 танкову під Горлівкою, 54 бригаду, протитанковий відділ, під Дебальцевим.

Приєднайтеся до цієї події у Фейсбуці.

Об'єднати вміст